Wielka wyprzedaż gier na Nintendo Switch z okazji Black Friday 2023. Sprawdź, które gry kupisz taniej

Nintendo zaprasza wszystkich graczy na wielką wyprzedaż gier na konsolę Nintendo Switch. Co więcej, otrzymaliśmy już wstępną listę tytułów, które kupimy taniej.

Black Friday 2023 świętem graczy? Coraz więcej na to wskazuje

Black Friday 2023 nadchodzi wielkimi krokami i, o dziwo, w tym roku może naprawdę być to święto promocji i okazji. Skąd te przypuszczenia? Już teraz możecie kupić konsole PS5 i Xbox Series X w rekordowo niskich cenach (najniższych od dnia premiery). Sympatycy grania w drodze ucieszą się z pewnością, że również ceny Nintendo Switch i Steam Decka poleciały mocno w dół (co więcej zapowiedziano również atrakcyjnego cenowo Steam Deck OLED).

Nintendo Switch – Black Friday 2023. Gry w promocji

To jednak nie wszystko, bo już najwięksi wydawcy na świecie w tym Sony, Microsoft i Nintendo szykują się do uruchomienia wielkich wyprzedaży w swoich sklepach cyfrowych z grami. Twórcy Mario postanowili już nawet uchylić nieco rąbka tajemnicy. Dzięki ogłoszeniu Nintendo UK dowiedzieliśmy się, że już 16 listopada wystartuje pierwsza tura promocji na gry na Nintendo Switch. Jakie gry kupimy taniej?

To oczywiście tylko mały wycinek gier objętych promocją z okazji Black Friday 2023. Dodatkowo Nintendo ujawniło, że gier na wyprzedaży będzie tak dużo, iż zmuszone zostało podzielić ją na dwie części. Drugi etap rozpocznie się 20 listopada i wówczas lista gier objętych promocję w Nintendo eShop jeszcze się powiększy. Black Friday 2023 na Nintendo Switch potrwa do 2 grudnia 2023 roku.

Gry w promocji na Nintendo Switch (gry w pudełkach)

Jeśli wolicie fizyczne, pudełkowe wydania gier, to również coś dla was znaleźliśmy, a mianowicie zestawienie najlepszych promocji z okazji Black Friday 2023 na Nintendo Switch w polskich sklepach.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.