Nintendo Switch – gdzie kupić konsolę najtaniej? Sprawdzam najlepsze promocje na Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED i Nintendo Switch Lite

Sprawdź, gdzie najtaniej można kupić konsolę Nintendo Switch w polskich sklepach.

Nintendo Switch jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych konsol w historii. Co więcej, aktualnie sprzedaje się lepiej, niż najnowsze urządzenia od Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się ofercie polskich sklepów i wybrać dla ciebie najlepsze promocje i oferty na Nintendo Switch.

Nintendo Switch – porównanie wersji

Aktualnie na rynku możemy kupić 3 różne wersje konsoli Nintendo Switch:

  • Nintendo Switch Lite
  • Nintendo Switch
  • Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch Lite charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to konsola tylko i wyłącznie przenośna. Nie ma tutaj możliwości ulokowania jej w stacji dokującej i przeniesienia obrazu na ekran telewizora. Co więcej, cała konstrukcja jest zamknięta, w związku z czym nie mamy tutaj dostępu do odłączanych joy-conów. Co więcej, w niektóre gry, takie jak np. Super Mario Party czy Ring Fit Adventure nie da się grać, jeśli nie posiadamy dodatkowych kontrolerów, które można zakupić osobno. Jeśli chodzi o ekran, mamy tutaj do czynienia z 5,5 calowym panelem LCD o rozdzielczości 1280 x 720. W zależności od uruchomionej gry, bateria wytrzymuje od 3 do 7 godzin.

Podstawowym modelem konsoli jest Nintendo Switch. Wyposażony jest on w ekran LCD o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 1280 x 720. Od urządzenia możemy odłączyć boczne kontrolery. Jest także kompatybilne ze stacją dokującą, która umożliwia przeniesienie obrazu na ekran telewizora. Jeśli chodzi o baterię, dostępne są dwa modele urządzenia, MOD. HAC-001, gdzie akumulator wytrzymuje od 2.5 do 6,5 godziny gry oraz MOD. HAC-001-01, gdzie te wartości wynoszą od 4,5 do 9 godzin.

Najnowszym wariantem konsoli jest Nintendo Switch OLED. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z ekranem OLED o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1280 x 720. W tym przypadku także możemy odłączyć kontrolery i zamontować konsolę w stacji dokującej, aby przenieść obraz na ekran telewizora. BAteria wytrzymuje od 4,5 do 9 godzin gry.

Gdzie tanio kupić Nintendo Switch Lite?

Nintendo Switch Lite

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty i okazje w polskich sklepach na zakup konsoli Nintendo Switch Lite.

Gdzie tanio kupić Nintendo Switch?

Nintendo Switch

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty i okazje w polskich sklepach na zakup konsoli Nintendo Switch.

Gdzie tanio kupić Nintendo Switch OLED?

Nintendo Switch OLED

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty i okazje w polskich sklepach na zakup konsoli Nintendo Switch OLED.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.