Kiedy premiera 6 sezonu serialu Rekrut? Polscy fani mogą być rozczarowani

Kiedy serial Rekrut powróci z 6 sezonem? Ile będzie odcinków? Sprawdź, co już wiemy na jego temat.

Rekrut to serial policyjny, który miał swoją premierę w 2018 roku. Głównym bohaterem opowieści jest John Nolan, rozwiedziony mężczyzna po 40, który postanowił spełnić swoje marzenie i zostać policjantem. W tym celu przeprowadza się do Los Angeles, aby dołączyć do tamtejszego LAPD. Co ciekawe, serial jest oparty na prawdziwych wydarzeniach, a rzeczywistym odzwierciedleniem Nolana jest William “Bill” Norcross, który w wieku 40 lat dostał się szeregi policji Los Angeles. Należy również dodać, że Norcross jest równocześnie producentem wykonawczym serialu Rekrut.

Najnowszy jak dotąd, 5 sezon miał swoją premierę we wrześniu 2022 roku i był emitowany aż do maja 2023. Co ważne, premierowy odcinek w USA obejrzało aż 8,2 miliona widzów, co spowodowało, że był to niedzielny program nr. 1 pod względem oglądalności wg. stacji ABC. Nie dziwi więc fakt, że już w kwietniu 2023 roku, jeszcze przed zakończeniem emisji 5 sezonu, włodarze zdecydowali się na zamówienie kolejnej części opowieści. Fani oczekiwali wcześniejszego powrotu Rekruta, jednak plany twórców pokrzyżował odbywający się w ubiegłym roku w USA strajk scenarzystów. Na szczęście teraz już wszystko jest na dobrej drodze do premiery.

https://www.youtube.com/watch?v=yMB09mt80OQ

Kiedy premiera 6 sezonu?

Pierwszy odcinek 6 sezonu będzie zatytułowany Strike Back i zostanie wyemitowany na antenie stacji ABC w USA 20 lutego 2024 roku. Polska premiera 6 sezonu nie jest jeszcze niestety znana.

Obsada

W 6 szonie serialu Rekrut wystąpią m.in.:

  • Nathan Fillion
  • Richard T. Jones
  • Melissa O’Neil
  • Eric Winter
  • Alyssa Diaz
  • Mekia Cox
  • Jenna Dewan

Ile będzie odcinków?

Co ciekawe, do premiery 6 sezonu serialu Rekrut pozostało tylko kilka dni, a stacja ABC nadal nie poinformowała, ile ostatecznie odcinków otrzymamy. Mówi się, że może to być tylko 10 epizodów, czyli o ponad połowę mniej, niż w przypadku poprzednich części. Takie cięcia dotyczyć mają także innych produkcji ABC, co by się sprawdzało, ponieważ nadchodzący finałowy sezon The Good Doctor ma potwierdzone właśnie 10 epizodów, zamiast standardowych około 20, tak jak to było w przypadku wcześniejszych odsłon.

Czy będzie na Netflix? Gdzie oglądać?

Niestety dla polskich fanów serialu Rekrut nie mam dobrych wiadomości. Wraz z premierą 6 sezon Rekruta będzie emitowany jedynie na kanale ABC w USA oraz dostępny w serwisie Hulu, które oficjalnie nie obejmują Polski. Jeśli jednak chcesz, możesz skorzystać z sieci VPN i ominąć blokady regionalne. Pamiętaj jednak, że musisz mieć także wykupioną subskrypcję dla danego serwisu.

W przyszłości na pewno serial trafi także na nasz rynek, jednak aktualnie nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Nie jest także znane miejsce, w którym pojawi się w pierwszej kolejności, jednak raczej nie będzie to Netflix. Ja bym obstawiał CANAL+ oraz Play NOW, ponieważ właśnie tam, w odróżnieniu od oferty giganta streamingu dostępny jest 5 sezon opowieści. Warto jednak dodać, że w przypadku CANAL+ Online należy zdecydować się na dodatkowy pakiet Fun&News, ponieważ w podstawowej ofercie serial jest zablokowany.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.