Steam Deck w rekordowo niskiej cenie, ale musicie się śpieszyć – liczba egzemplarzy mocno ograniczona

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem konsoli (przenośnego PC) od Valve, czyli Steam Decka, to prawdopodobnie lepszej okazji długo mieć nie będziesz. Producent mocno obniżył ceny wszystkich modeli, a najdroższy z nich kupicie 1000 złotych taniej!

Steam Deck – cena. Tak tanio jeszcze nie było i długo nie będzie

Cena konsoli Steam Deck właśnie spadła do rekordowo niskiego poziomu. Jeszcze wczoraj za najdroższy wariant z 512 GB dyskiem twardym trzeba było zapłacić 3099 złotych. Obecnie możecie ten model kupić już za jedyne 2099 złotych. Mówimy tu zatem o 1000 złotych oszczędności. Skąd tak duża obniżka cen Steam Deck? Czy jest to związane z nadchodzącym Black Friday? Otóż nie, producent zapowiedział nową wersję swojej konsoli Steam Deck OLED, a starsze modele przestaną być produkowane. W nowej promocyjnej cenie będą one zatem dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Jak obecnie prezentują się ceny poszczególnych modeli Steam Deck?

  • Steam Deck (64 GB) – 1699 zł
  • Steam Deck (256 GB) – 1899 zł
  • Steam Deck (5120GB) – 2099 zł

Model z 256 GB przestrzeni na dane pozostanie z nami na dłużej, ale warianty 64 GB i 512 GB znikną z rynku już na stałe po wyczerpaniu zapasów. Steam Deck możecie zamawiać na oficjalnej stronie produktu w sklepie Valve. Czas dostawy konsoli do Polski do około 1 – 2 tygodnie.

Jeśli zatem zastanawialiście się nad zakupem Steam Decka, to trudno wyobrazić sobie na to lepszy moment. Na liście w pełni kompatybilnych gier Steam Deck (czyli Verified), znajdziecie mnóstwo znakomitych i popularnych tytułów, a co ważniejsze regularnie pojawiają się kolejne. Na Steam Decku bez problemu zagracie m.in. w: