The Marvels – gdzie obejrzeć najnowszy film MCU?

Sprawdź, gdzie obejrzeć The Marvels, czyli najnowszy film MCU.

The Marvels ma swoją polską premierę 10 listopada. Jest to jednocześnie ostatni pełnometrażowy film Marvela, jaki pojawi się w 2023 roku. Co ciekawe, jest to także najkrótsza produkcja w historii, ponieważ trwa jedynie 1 godzinę i 45 minut. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć film? Jesteś w dobrym miejscu.

O czym jest The Marvels?

Opowieść w The Marvels rozpoczyna się po tym, jak Carol Danvers, czyli Kapitan Marvel w widowiskowy sposób pokonała rasę Kree, uwolniła się spod jej kontroli oraz zemściła na Najwyższej Inteligencji. To jednak nie koniec jej przygód. W trakcie wykonywania jednej z misji Danvers przechodzi przez kosmiczny portal związany z Kree. Przez to w tajemniczy sposób łączy swoje siły z Kamalą Khan, czyli Miss Marvel oraz astronautką Moniką Rambeau, która obecnie służy w S.H.I.E.L.D. Trio o nazwie The Marvels musi stanąć naprzeciw wrogom, aby ocalić świat.

Obsada

W filmie The Marvels występują m.in.:

  • Brie Larson
  • Teyonah Parris
  • Iman Vellani
  • Samuel L. Jackson
  • Zawe Ashton
  • Seo-joon Park
  • Daniel Ings

The Marvels – gdzie obejrzeć film?

Film The Marvels ma swoją polską premierę 10 listopada. Od dnia debiutu będzie dostępny jedynie w kinach. Bilety można kupować m.in. w takich sieciach jak Cinema City, Helios czy Multikino. Seanse odbywają się także w mniejszych kinach studyjnych w całej Polsce.

Jeśli chodzi o dostępność filmu w sieci, aktualnie nie ma możliwości, aby obejrzeć The Marvels online legalnie. Za kilka miesięcy film jednak trafi do SVOD, a dokładnie na platformę Disney Plus. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Zapewne nastąpi to w pierwszych miesiącach 2024 roku.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.