Daredevil Born Again z przybliżoną datą premiery! Ile będziemy jeszcze czekać?

Wiemy już, kiedy mniej więcej zadebiutuje serial Daredevil Born Again. Myślałeś, że będzie szybciej?

Daredevil doczekał się do tej pory 3 sezonów serialu tworzonych przez platformę Netflix. Po przejęciu praw do dystrybucji treści związanych z Marvelem przez Disney Plus o kontynuacji zrobiło się cicho. Podczas Comic-Conu dowiedzieliśmy się jednak, że powstanie kontynuacja pod tytułem Daredevil Born Again. Teraz poznaliśmy także ilość odcinków oraz przybliżoną datę premiery.

O czym będzie Daredevil Born Again?

Szczegóły fabuły nie są jeszcze dokładnie znane. Wiemy, że zarówno Daredevil jak i Wilson Fisk będą starać się zerwać ze swoją mroczną przeszłością. To wszystko po to, aby lepiej służyć mieszkańcom Nowego Jorku. Czy im się to uda i przede wszystkim, na jak długo? W serialu ma się także pojawić Punisher, którego logo ponoć ma być wykorzystane przez skorumpowanych policjantów.

Materiały z serialu Daredevil

Zwiastun

Niestety oficjalny zwiastun do Daredevil Born Again nie jest jeszcze szeroko dostępny, jednak część osób, które uczestniczyły w pokazie Disneya, miała okazję już go obejrzeć. W sieci możemy znaleźć kilka opisów. Możemy przeczytać, że na początku Matt Murdock w stroju Daredevila wygłasza kwestię “Cały system jest przeciwko tobie… to jak walka Dawida z Goliatem”. W zwiastunie pojawia się także szereg postaci, takich jak Karen Page, Foggy Nelson oraz Wilson Fisk. Całość kończy się krótkim dialogiem, podczas którego Matt zostaje zapytany o to, jakim jest prawnikiem. Krótko stwierdza, że dobrym, po czym zakłada okulary, które są rozbite.

Aktualnie nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery pełnego zwiastuna w otwartych mediach. W trakcie pokazu zaprezentowano jednak szerokiej publiczności nowe oficjalne logo serialu, które prezentuje się bardzo dobrze,

Obsada

W serialu Daredevil Born Again mają wystąpić:

  • Charlie Cox
  • Vincent D’Onforio
  • Machael Gandolfini
  • Sandrine Holt
  • Margarita Levieva
  • Nikki M. James
  • John Bernthal

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery serialu Daredevil Born Again nie jest jeszcze znana. Disney podczas ostatniego pokazu poinformował tylko, że nastąpi to w 2025 roku. Charlie Cox miał jednak nieco więcej do powiedzenia i zdradził, że będzie to dokładnie marzec 2025 roku.

Ile będzie odcinków?

Początkowo, w momencie, kiedy serial Daredevil Born Again był ogłaszany mówiło się, że będzie to bardzo duża produkcja licząca 18 odcinków. Wiele się jednak zmieniło. Podczas mocnej reorganizacji środowiska twórców pod koniec ubiegłego roku nastąpiły zmiany, które doprowadziły do tego, że pierwszy sezon został skrócony o połowę i będzie miał 9 epizodów. Wszystkie będą dostępne na platformie Disney Plus.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.