The Marvels – czy jest scena po napisach? ZE SPOILERAMI

Sprawdź, co przedstawia scena po napisach w filmie The Marvels.

The Marvels to ostatni w tym roku pełnomatrażowy film Marvela. Poznamy tutaj historię Kapitan Marvel, która po przejściu przez tajemniczy kosmiczny portal, w dziwny sposób łączy swoje siły z Miss Marvel oraz astronautki Moniki Rambeau, która obecnie służy w S.H.I.E.L.D. Razem tworzą grupę The Marvels, która musi uratować świat.

Po pierwszych seansach i ocenach krytyków możemy spodziewać się dobrego widowiska, które jest przepełnione widowiskową akcją, sporą dawką humoru oraz świetną chemią pomiędzy bohaterkami.

Czy jest scena po napisach?

W filmie The Marvels jest zamieszczona jedna scena po napisach. Znajduje się ona pomiędzy animowanymi napisami a końcową, główną sekwencją. Oznacza to, że nie musisz zostawać w kinie do samego końca. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w przypadku filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z 2022 roku.

Co jest w scenie po napisach? SPOILER

Po pierwszych pokazach filmu The Marvels do sieci wyciekła cała scena po napisach. Jest ona już zablokowana przez Disneya, jednak wiemy, co się wydarzyło.

Akcja toczy się po wydarzeniach ukazanych w The Marvels. Monika Rambeau budzi się w szpitalu w alternatywnej rzeczywistości. Pierwszą osobą, jaką spotyka jest Maria Rambeau, czyli jej matka. Okazuje się jednak, że nie jest to jej prawdziwa rodzicielka, tylko postać z innego wymiaru. Do pomieszczenia wchodzi także Bestia z X-Men, która tłumaczy Monice, jak trafiła do tego świata i o co właściwie chodzi w całym multiwersum.