Black Friday 2023 – najlepsze promocje na PlayStation. Gry, konsole, akcesoria

Choć do Black Friday 2023 pozostaje jeszcze tydzień (ten odbędzie się dokładnie 24 listopada), to większość sklepów i producentów rozpoczęła już istny festiwal promocji i promocji. Nie inaczej jest w przypadku Sony i marki PlayStation. Tegoroczny okres Black Friday upływa pod znakiem naprawdę sporych obniżek cen na konsole PS5, gry, a także akcesoria i gadżety dla fanów PlayStation. To zdecydowanie najlepszych okres, żeby wejść w 9. generację konsol z Sony.

PlayStation Black Friday 2023 – najlepsze promocje na konsole PS5

Najważniejsze, czyli konsole PlayStation 5 i PS5 Digital są obecnie dostępne w historycznie najniższych cenach od dnia premiery. W licznych promocjach znajdziecie zarówno same urządzenia, jak i zestawy z grami bądź dodatkowymi akcesoriami.

Konsola PS5 z padem Dual Sense

PlayStation 5 (z Blu-ray)

PlayStation 5 Digital

Gry na PS5 – najlepsze promocje na gry w pudełkach

Gry eksluzywne PlayStation Studio

Jeśli cenicie sobie fizyczne wydania gier, podczas tegorocznego Black Friday nie powinniście być rozczarowani. Sony zdecydowało się na mnóstwo promocji i w znakomitych cenach kupicie najlepsze gry na wyłączność PlayStation, choć nie tylko.

Black Friday w PlayStation Store — promocje na gry cyfrowe

PlayStation Black Friday 2023 nie mogłoby się odbyć bez kultowej już wyprzedaży w cyfrowym sklepie Sony — PS Store. Jak ujawnił producent, czekają na nas setki przecenionych gier i dodatków do nich, a oto najciekawsze z nich:

PlayStation Portal, DualSense i inne akcesoria do PlayStation 5

Konsola PlayStation Portal

W ramach 9. generacji Sony nie skupia się tylko i wyłącznie na konsolach i grach. Producent regularnie wypuszcza nowe akcesoria, które rozbudowują ekosystemu PS5. Na rynek trafiły już m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR 2, ulepszony kontroler DualSense Edge, a niebawem do sprzedaży w Polsce trafi PlayStation Portal, czyli mobilna konsola (choć to może za dużo powiedziane) od japońskiego producenta.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.