Kultowy serial powraca po 8 latach. W roli głównej Tom “Loki” Hiddleston

Tej wiadomości z całą pewnością się nie spodziewaliśmy, po blisko 8 latach od premiery pierwszego sezonu, otrzymaliśmy potwierdzenie, że kultowy Nocny recepcjonista powróci z 2 i 3 sezonem!

Nocny recepcjonista powraca. Sezon 2 w produkcji

Tego chyba nikt się nie spodziewał, po ośmiu latach od premiery, serial Nocny recepcjonista powróci i to prawdopodobnie z oryginalną obsadą. Stacja BBC i Amazon potwierdziły oficjalnie, że serial otrzyma nowe odcinki. Co więcej, otrzymamy jednak nie tylko 2, ale i 3 sezon Nocnego recepcjonisty.

Z ujawnionych dotąd informacji wiemy także, że w roli głównej powróci Tom Hiddleston znany w ostatnich latach, głównie ze swojej brawurowej roli Lokiego w filmach i serialach bazujących na komiksach Marvela. Powróci również Hugh Laurie, choć na razie nie wiadomo jaką rolę będzie pełnił dokładnie. Bardziej prawdopodobne wydaje się, iż będzie on producentem wykonawczym obu kolejnych rozdziałów, co oznacza, że możemy nie zobaczyć go ponownie w roli Richarda Onslowa Ropera.

O czym jest Nocny recepcjonista?

Nocny recepcjonista to serial oparty na powieści Johna le Carré pod tym samym tytułem (oryg. The Night Manager). Pierwszy sezon serialu skupia się na postaci Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston) — byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje w Kairze, w luksusowym hotelu jako tytułowy nocny recepcjonista. Wkrótce jednak nasz bohater zostaje wplątany w intrygę wokół Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie) — groźnego handlarza broni. Oprócz Toma Hiddleston’a i Hugh Lauriego w serialu występują także Elizabeth Debicki, David Harewood, Noah Jupe i Tom Hollander.

Nocny recepcjonista sezon 2 – kiedy premiera?

Kiedy możemy spodziewać się premiery 2 sezonu Nocnego recepcjonisty? Tego niestety jeszcze nie wiemy, jednak sugeruje się, iż zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się jeszcze w tym roku. Oznacza to, że premiera 2 sezonu Nocnego recepcjonisty odbędzie się najwcześniej pod koniec 2025 roku.

Pierwszy sezon serialu możecie obecnie oglądać na Amazon Prime. Śmiało możemy założyć, że również 2 i 3 sezon będą dostępne na platformie amerykańskiego giganta.