Mecz Mallorca – Real Madryt – gdzie oglądać w telewizji i internecie

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Mallorca – Real Madryt.

W 30 kolejce hiszpańskiej La Liga jednym z najciekawszych spotkań jest mecz pomiędzy Mallorca i Real Madryt. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Mallorca – Real Madryt – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Mallorca – Real Madryt rozpocznie się dzisiaj, 13 kwietnia o godzinie 18:30. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Canal+ Sport.

Mallorca – Real Madryt – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo dostępna jest w serwisach CANAL+ Online z pakietem sportowym.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze hiszpańskiej La Liga z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.