Mecz Cadiz – Barcelona – gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Cadiz – Barcelona.

W 30 kolejce hiszpańskiej La Liga jednym z najciekawszych spotkań jest mecz pomiędzy Cadiz i FC Barcelona. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Cadiz – FC Barcelona – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Cadiz – FC Barcelona rozpocznie się dzisiaj, 13 kwietnia o godzinie 21:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports.

Cadiz – FC Barcelona – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo dostępna jest w serwisach CANAL+ Online z pakietem sportowym oraz na platformie internetowej Eleven Sports.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze hiszpańskiej La Liga z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.