Xbox Game Pass marzec 2024. Szykuje się prawdziwa uczta dla graczy! Co nas czeka dokładnie? Lista gier

Marzec zapowiada się niezwykle ekscytująco dla subskrybentów Xbox Game Pass. Microsoft przygotował prawdziwą gratkę dla fanów różnych gatunków gier, oferując pięć premierowych tytułów, które z pewnością rozgrzeją wasze konsole i PC-ty.

Xbox Game Pass marzec 2024 – lista gier

Warhammer 40,000: Boltgun — miłośnicy mrocznego uniwersum Warhammera 40,000 już 5 marca będą mogli wcielić się w kosmicznego marines i siać spustoszenie wśród hord Chaosu w strzelance FPP w stylu retro.

Lightyear Frontier – 19 marca zabierze nas w kosmiczną podróż na idylliczną planetę, gdzie będziemy budować farmę, hodować zwierzęta i odkrywać tajemnice kosmosu w symulatorze rolniczym z elementami survivala.

Tego samego dnia zadebiutuje również MLB The Show 24, czyli najnowsza odsłona popularnej serii gier baseballowych. Fani tego sportu będą mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy baseballu i rywalizować online z innymi graczami.

Diablo IV – 28 marca nadejdzie długo wyczekiwana premiera kontynuacji kultowej serii RPG akcji w Xbox Game Pass.

Open Roads — również 28 marca ukaże się poruszająca gra narracyjna, w której wyruszymy w podróż matki i córki odkrywając rodzinne sekrety. Piękne widoki, wciągająca historia i głębokie emocje to tylko niektóre z atutów tej produkcji.

Microsoft ogłosił, że do powyższej piątki dołączy jeszcze kilka ciekawych tytułów w marcu, w tym:

  • PAW Patrol World (w Game Pass 8 marca)
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (12 marca)
  • Control Ultimate Edition (13 marca)
  • No More Heroes 3 – (14 marca)

To jednak z całą pewnością nie wszystkie gry, które w marcu trafią do Xbox Game Pass. Możemy śmiało założyć, że Microsoft dorzuci do tej puli jeszcze co najmniej kilka gier w nadchodzących tygodniach. Szczególnie że “zieloni” już w lutym potrafili kilkukrotnie zaskoczyć, dodając m.in. bez wcześniejszej zapowiedzi znakomite Dead Island 2.

Te gry opuszczą Xbox Game Pass w marcu 2024

Niestety, w marcu Xbox Game Pass opuści kilka gier. Dotychczas Microsoft potwierdził, że 15 marca z usługi znikną:

  • Hardspace: Shipbreaker
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
  • Shredders