Nowy dodatek do The Sims 4 już wkrótce. Co przyniesie The Sims 4: Do wynajęcia?

Według plotek i przecieków już za kilka tygodni pojawi się zupełnie nowy dodatek do The Sims 4: Do wynajęcia.

The Sims 4 miało swoją premierę w 2014 roku. Trzy lata później produkcja trafiła także na konsole. Od tamtej pory jest to jedna z najmocniej wspieranych gier przez deweloperów. Co ciekawe, mimo, że od premiery minęło już prawie 10 lat, wciąż wydawane są do niej nowe dodatki. Już wkrótce na rynku powinien pojawić się kolejny z nich. Mowa o rozszerzeniu o nazwie Do wynajęcia.

The Sims 4: Do wynajęcia – kiedy premiera?

Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie są to oficjalne informacje, tylko plotki i przecieki. Wyglądają one jednak bardzo przekonująco. Według informacji znajdujących się na stronie instant gaming, DLC Do wynajęcia pojawi się 7 grudnia i będzie dostępne na wszystkich platformach, na których można zagrać w podstawową wersję The Sims 4.

Co zaoferuje nowe DLC do The Sims 4?

Poza datą premiery w sieci pojawił się także opis dodatku. Możemy w nim przeczytać:

Połącz sąsiadów (dosłownie) i zostań najemcą lub właścicielem wielorodzinnej parceli w The Sims 4 Do wynajęcia. Simowie mogą teraz posiadać wiele posiadłości i nimi zarządzać lub wprowadzić się do domu, gdzie znajdą się bliżej innych niż kiedykolwiek (marzenie wścibskich Simów!). W tym tętniącym życiem świecie czekają na Ciebie imprezy składkowe i eksmisje, a także wiele innych niespodzianek.

https://twitter.com/TheHenfordHen/status/1717255759589773702

Na w pełni oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać, jednak z przecieków dowiedzieliśmy się, że w The Sims 4: Do wynajęcia będziemy mogli:

  • kupować i następnie wynajmować swoje posiadłości
  • odwiedzać sanktuarium dla zwierząt
  • odwiedzać nocny market, w którym znajdziemy niespotykane dotąd składniki i receptury
  • wspólne spotkania z sąsiadami, z którymi mieszkamy w domach typu bliźniak
  • trafimy do nowego miasta Tomarang, gdzie znajduje się m.in. ogród botaniczny oraz świątynia o nazwie Dom Dusz
  • nowy typ parceli – Dom do wynajęcia, na których mogą mieszkać maksymalnie dwie rodziny. Jako właściciele będziemy musieli dbać o stan budynku, aby zachować jego wysoką ocenę. W innym przypadku może dojść do buntu lokatorów. W razie problemów możemy także eksmitować najemnców

The Sims 4: Do wynajęcia – cena

Cena dodatku The Sims 4: Do wynajęcia nie została jeszcze oficjalnie podana. Jak wiemy, podstawowa wersja The Sims 4 oferowana jest całkowicie za darmo. Dodatki jednak są dodatkowo płatne. Możemy się spodziewać, że cena będzie taka sama, jak w przypadku innych DLC, czyli około 189,90 zł.