Najlepsze mody do The Sims 4 w 2024 roku – z nimi gra nabiera nowego blasku

Znudziły ci się już standardowe simsy? Sprawdź najlepsze mody do The Sims 4. Z nimi gra stanie się jeszcze lepsza.

Od dłuższego czasu The Sims 4 dostępne jest w modelu biznesowym free-2-play, co oznacza, że gra jest dostępna zupełnie za darmo. Co jednak jeśli znudziła ci się już standardowa rozgrywka i szukasz nowych wrażeń? Na ratunek przychodzą modyfikacje. Przygotowałem listę 8 najlepszych, moim zdaniem, modów do The Sims 4, które zmienią twoją grę nie do poznania.

MC Command Center – najlepsze mody do The Sims 4

MC Command Center

Pierwszym modem, od którego zdecydowanie powinieneś zacząć przygodę z modyfikowaniem Simsów jest MC Command Center. Ta niezwykle rozbudowana modyfikacja daje dostęp do systemu poleceń. Dzięki niemu możemy wpływać m.in. na relacje między simami, ich nastroje, wygląd czy też szybką zmianę imienia i nazwiska. Mod daje mnóstwo możliwości, dzięki którym mamy wpływ na praktycznie każdy aspekt życia naszych podopiecznych w całym mieście.

Have Some Personality Please! – najlepsze mody do The Sims 4

Have Some Personality Please!

W The Sims 4 każdy dorosły sim ma przypisane pewne cechy osobowości, które jednak nie do końca wpływają na jego zachowanie podczas gry. Dzięki modyfikacji o nazwie Have Some Personalisty Please! możemy to zmienić. Dzięki temu nasz podopieczny, którego główna cecha to agresja, częściej będzie wchodził w konflikty z innymi simami. Z kolei romantyk będzie wolał poflirtować niż się kłócić czy obrażać innych. Mod działa na postaci w całym mieście, które teraz samoczynnie będą wchodzić między sobą w dodatkowe interakcje.

Normal & More Polish Names – najlepsze mody do The Sims 4

Normal & More Polish Names

Zestaw polskich imion i nazwisk w The Sims 4 nigdy nie był doskonały. Wielu z graczy było w swojej karierze świadkami tego, że niektóre zestawy wyglądały komicznie. Modyfikacja Normal & More Polish Names wprowadza do gry kilkaset nowych imion i nazwisk, dzięki czemu nasi simowie będą nazywać się bardziej naturalnie. Emilia Włókniarz brzmi o niebo lepiej niż Miranda Widelec, prawda? Do działania modyfikacja potrzebna jest jedynie podstawowa wersja gry.

Tropical Getaway – najlepsze mody do The Sims 4

Tropical Getaway

Znudziły ci się standardowe lokacje w The Sims 4? Tropical Getaway to jedna z najbardziej rozbudowanych modyfikacji do The Sims 4, która wprowadza do gry tropikalną wyspę. Na tym jednak nie koniec, ponieważ możemy liczyć także na nowe przedmioty i akcesoria, elementy ubioru czy cechy charakteru. Mod jednak wymaga do gry dodatku Cztery Pory Roku oraz pakietów Ucieczka w Plener i Przygoda w Dżungli.

Turbo Careers – najlepsze mody do The Sims 4

Turbo Carrers

W podstawowej wersji The Sims 4 mamy do wyboru tylko kilka zawodów, w których możemy w pełni uczestniczyć razem z naszymi simami. Modyfikacja Turbo Careers sprawia, że wszystkie kariery stają się dla nas w pełni dostępne. Przykładowo, jeśli zdecydujemy się na pracę kelnera, wraz z naszym simem zostaniemy przekierowani do restauracji. Miejsca pracy możemy tworzyć sami, umieszczając je na wolnej parceli w świecie gry.

After Death Helper – najlepsze mody do The Sims 4

After Death Helper

Jeśli chodzi o najlepsze mody do The Sims 4, wśród nich nie mogło zabraknąć After Death Helper. Dzięki niemu możemy przywrócić do życia martwego sima, lub porozmawiać z istotami z zaświatów. Mod dodaje także do gry nowe interakcje z Ponurym Żniwiarzem i nagrobkami. Możemy tworzyć sceny niczym z najlepszego horroru. Do działania wymagane jest jedynie posiadanie podstawowej wersji gry.

Become a Sorcerer – najlepsze mody do The Sims 4

Become a Sorcerer

Marzyłeś kiedyś o tym, aby zostać czarodziejem? Teraz to nic prostszego. Dzięki modyfikacji Become a Sorcerer możemy używać czarodziejskich mocy. Co ciekawe, sami możemy zdecydować, czy staniemy po jasnej, czy ciemnej stronie mocy. Od tego też zależy, w jaki sposób będziemy wpływać na innych simów. Jeśli tylko chcesz, możesz bronić niewinnych. Jeśli jednak czujesz, że taka jest twoja rola na świecie, możesz wysysać z innych energię życiową.

Life’s Drama – najlepsze mody do The Sims 4

Life's Drama

Nasze życie byłoby niezwykle nudne bez kilka dramatycznych scenek co jakiś czas. Modyfikacja Life’s Drama pozwala w The Sims 4 wywoływać takie zdarzenia, a w niektórych z nich nawet interweniować. Mod dodaje do gry kilkanaście nowych scenariuszy. Teraz będziemy mogli zaobserwować np. uciekającą sprzed ołtarza pannę młodą, złodzieja kradnącego na ulicy lub kłócącą się parę. Czy może być coś bardziej realistycznego?

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.