Najlepsze mody do Wiedźmin 3. Z nimi gra będzie jeszcze lepsza

Wybrałem dla ciebie kilka najlepszych, moim zdaniem modów do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra, która zdobyła serca graczy na całym świecie, oferując niezapomniane przygody w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Jednak nawet po zakończeniu głównej fabuły, wciąż istnieje wiele możliwości, by rozszerzyć i ulepszyć doświadczenie gry. Dzięki społeczności modderskiej, która stale rozwija nowe modyfikacje, gracze mogą odkrywać nieskończoną ilość nowych przygód, wyzwań i historii.

W tym artykule przyjrzę się niektórym z najlepszych modów dostępnych dla Wiedźmina 3, które sprawią, że ta już wspaniała gra stanie się jeszcze bardziej porywająca. Od poprawek graficznych, przez ulepszone mechaniki rozgrywki, po nowe questy i postacie – modyfikacje wnoszą świeże powiewy do tego już legendarnego świata.

Odkryjmy razem świat modyfikacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon i dowiedzmy się, jakie wspaniałe przygody czekają nas w tej niezwykłej grze.

Slots Slots SLOTS

CD Projekt Red w podstawowej wersji gry udostępnił 12 slotów na talenty. W zależności od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, konieczne jest używanie różnych z nich. Przez wzgląd na mała ilość miejsca, często zdarza się, że musimy nimi rotować. Mod Slots Slots SLOTS daje dostęp do aż 100 slotów na talenty, przez co ten problem znika raz na zawsze.

Fast Travel from Anywhere

Każdy gracz przyzna, że świat przedstawiony w Wiedźmin 3: Dziki Gon jest ogromny. Jego zwiedzanie jest ciekawe i ekscytujące, jednak w późniejszych etapach gry, zamiast jechać kolejny raz konno przez kilka kilometrów, wolałbyś teleportować się natychmiast. Na to właśnie pozwala modyfikacji Fast Travel from Anywhere. Już nie musisz szukać kierunkowskazów, aby zmienić położenie na mapie.

All Quests Objectives On Map

Kolejnym modem, który bardzo usprawni rozgrywkę jest All Quests Objectives On Map. Dzięki niemu na mapie wyświetlają się wszystkie aktywne zadania wraz z widocznym wymaganym poziomem trudności.

Auto Apply Oils

Kolejna modyfikacja, która bardzo usprawnia i przyspiesza rozgrywkę, szczególnie podczas walki. Mod Auto Apply Oils sam dobiera i automatycznie nakłada oleje na broń w trakcie potyczek.

Indestructible Items – No More Weapon Degradation

CD Projekt RED tworząc Wiedźmina bardzo dużo uwagi poświęcił realizmowi produkcji. Jednym z jej objawów jest fakt, że broń i inne elementy uzbrojenia, których używamy, z czasem ulegają degradacji. Jednak dzięki modyfikacji Indestructible Items – No More Weapon Degradation żaden z elementów ekwipunku nie ulega zniszczeniu.

Skilled Humans

Skilled Humans to bardzo przydatna modyfikacja, która znacząco poprawia zdolności i inteligencję humanoidów posługujących się bronią białą. Dzięki temu unikniemy komicznych sytuacji, w których walczymy z jednym żołnierzem, a cała reszta się temu przygląda, żeby w odpowiednim momencie przejść do ataku.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.