The Marvels – premiera, czas trwania, obsada, scena po napisach, gdzie obejrzeć. Co wiemy o nowym filmie MCU?

Sprawdź najważniejsze informacje na temat The Marvels, ostatniego filmu MCU w tym roku.

The Marvels to 4 i tym samym ostatni w tym roku pełnometrażowy film Marvela. Co o nim wiemy? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat produkcji Nia DaCosty.

O czym będzie The Marvels?

Carol Danvers, która szerzej znana jest jako Kapitan Marvel, z sukcesem wyszła z walki z rasą Kree i uwolniła się spod jej kontroli. Udało jej się także zemścić na Najwyższej Inteligencji. Świat jednak wciąż nie jest spokojnym miejscem, o czym Danvers bardzo szybko się przekona. W trakcie wykonywania jednej z misji, w tajemniczy sposób przekracza kosmiczny portal powiązany z Kree. W niewyjaśniony i dziwaczny sposób jej moce łączą się z siłami Kamali Khan, znanej jako Miss Marvel oraz astronautki Moniki Rambeau, która obecnie służy w S.H.I.E.L.D. Razem tworzą grupę The Marvels, która kolejny raz musi uratować świat.

Kiedy premiera?

Polska premiera The Marvels zaplanowana jest na 10 listopada. Film będzie dostępny od premiery w kinach takich sieci jak Cinema City, Multikino czy Helios. Seanse będą się odbywać także w mniejszych salach studyjnych w całej Polsce.

Kiedy na VOD?

The Marvels od dnia premiery dostępny będzie jedynie w kinach. Nie będzie możliwości, aby zobaczyć go legalnie online. Za kilka miesięcy film trafi jednak do SVOD, a konkretnie na platformę Disney Plus. Nie jest jeszcze znana dokładna data, jednak premiery możemy się spodziewać w pierwszych miesiącach 2024 roku.

Obsada

W filmie The Marvels występują m.in.:

  • Brie Larson
  • Teyonah Parris
  • Iman Vellani
  • Samuel L. Jackson
  • Zawe Ashton
  • Seo-joon Park
  • Daniel Ings

Czas trwania The Marvels

Jeśli chodzi o długość trwania filmu, The Marvels będzie najkrótszą pełnometrażową produkcją, jaka do tej pory powstała od początku pierwszej fazy Marvela. W kinie (nie licząc reklam) spędzimy 105 minut, czyli równo 1 godzinę i 45 minut.

The Marvels – scena po napisach

Jak w praktycznie każdym filmie Marvela, w tym przypadku także możemy liczyć na scenę po napisach. Co ważne, w filmie znajduje się tylko jedna. Została umiezczona pomiędzy animowanymi napisami, a główną sekwencją. Oznacza to, że nie musisz zostawać w kinie do samego końca.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.