Serial Ted — kiedy premiera? Gdzie oglądać w Polsce powrót najbardziej niegrzecznego misia na świecie?

Wyjątkowo niegrzeczny i wulgarny pluszowy miś Ted powróci, jednak tym razem w formie serialu telewizyjnego. Kiedy odbędzie się jego premiera? Gdzie go oglądać w Polsce? Kto powróci w obsadzie? Sprawdź, co już wiemy.

Ted, czyli historia wyjątkowego misia

Wyjątkowego misia Teda poznaliśmy po raz pierwszy w filmie Ted z 2012 roku. Znakomita, dojrzała komedia doczekała się kontynuacji 3 lata później. Obie produkcje skupiały się na przyjaźni żyjącego, pluszowego misia Teda oraz Johna Bennetta — niedojrzałego mężczyzny, który prowadzi dość rozwiązły tryb życia. Przygody tej dwójki pokochali widzowie na całym świecie. Niestety, pomimo nadziei fanów niegrzecznego misia, nie powstanie 3. część filmu. Zamiast tego otrzymamy serial telewizyjny, który będzie prequelem.

Serial Ted zabierze nas do 1993 roku, kiedy to John uczęszczał akurat do liceum. Ted, jak na przyjaciela przystało, będzie go wspierał podczas licznych trudności związanych z byciem licealistą. Jak można się jednak łatwo domyśleć, nie wszystkie pomysły misia spodobają się rodzicom Johna.

Twórcy zapowiadają, że pomimo zmiany formy, serialowy Ted ma nie stracić swojego wyjątkowego, szorstkiego uroku. Możemy zatem liczyć na obrazoburcze dowcipy i sporo “pikantnego” humoru.

Serial Ted — obsada

W tytułowej roli powróci pomysłodawca filmów i serialu — Seth MacFarlane. W rolę Johna Bennetta, z wiadomych przyczyn, nie wcieli się już jednak Mark Wahlberg, zastąpi go Max Burkholder. W rodziców Johna wcielą się Alanna Ubach i Scott Grimes. Pozostała część obsady prezentuje się następująco:

  • Giorgia Whigham jako Blaire
  • Ara Hollyday jako Andrew
  • Liz Richman jako Polly
  • Jacob Zelonky jako Derek
  • Dustin Wayne jako Mike
  • Francesca Xuereb jako Erin
  • Erin Moore jako Jessica

Ted — kiedy premiera serialu? Gdzie oglądać w Polsce w 2024 roku?

Premiera serialu Ted odbędzie się już 11 stycznia w USA. Niestety, tego dnia nie mamy co liczyć na dostępność widowiska w Polsce. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dzięki obecności platformy SkyShowtime, Ted zawita również do Polski, a jego premiera w naszym kraju odbędzie się 22 lutego. Wówczas otrzymamy dostęp do pierwszych trzech odcinków serialu. Kolejne będą dodawane co tydzień, w każdy czwartek. Na całość złoży się w sumie 7 odcinków.