Szymon Marciniak ambasadorem TCL w Polsce

Szymon Marciniak, słynny sędzia piłkarski został polskim ambasadorem marki TCL w Polsce.

TCL to chiński producent elektroniki użytkowej, który w swoim portfolio ma smartfony, tablety oraz urządzenia z segmentu RTV i AGD. W naszym kraju zdecydowanie największą popularnością cieszą się telewizory, ze względu na wysoką jakość i bardzo przystępną cenę. Firma jednak chce jeszcze bardziej zaznaczyć swoją pozycję na naszym rynku. Z tego powodu przez cały 2024 rok Szymon Marciniak, słynny sędzia piłkarski będzie promował markę TCL.

Szymon Marciniak tak skomentował współpracę:

Sędziowanie meczów piłki nożnej i zaawansowana technologia idą w parze od lat. Nie uznaję na tych polach żadnych kompromisów, dlatego bez wahania zdecydowałem się na współpracę z firmą, której produkty znam i wiem, że mnie nie zawiodą. Przeżywajcie piłkarskie emocje w 2024 r., oglądając mecze na mistrzowskich telewizorach od TCL.

Szymona Marciniaka zapewne będziemy mogli już niedługo oglądać na ekranach podczas Euro 2024, które rozpoczyna się już 14 czerwca i potrwa do 14 lipca. Jeśli nie masz jeszcze wybranego telewizora, możesz zajrzeć do jednego z naszych rankingów, 43, 55 oraz 65-calowych telewizorów oraz najtańszych telewizorów 4K.

tcl