Star Wars: The Bad Batch sezon 3. Kiedy powróci Parszywa zgraja? Data premiery, trailer, odcinki, obsada. Sprawdź, co wiemy

Bohaterowie serialu The Bad Batch (Parszywa zgraja) powrócą w 3. sezonie na Disney Plus. Co nim wiemy? Kiedy nastąpi jego premiera? Ile odcinków na nas czeka? Sprawdźcie, co już wiemy.

Star Wars: The Bad Batch sezon 3. Kiedy premiera na Disney Plus?

Serial animowany Star Wars: The Bad Batch od pierwszego odcinka rozkochał w sobie zarówno starszych, jak i młodszych sympatyków Gwiezdnych wojen. Historia niezwykłej grupy zbuntowanych klonów i sprytnej dziewczynki liczy sobie już 32 odcinki (po 16 na sezon). Wiemy już jednak, że czekają na nas kolejne przygody w towarzystwie Parszywej zgrai. Disney i Lucasfilm oficjalnie potwierdzili, że premiera 3. sezonu Star Wars: The Bad Batch nastąpi 21 lutego 2024 roku. Wówczas otrzymamy dostęp do 3. pierwszych odcinków serialu.

Walka Jednostki 99 z nowo powstałym Imperium znajduje swój efektowny finał.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja sezon 3 – odcinki i harmonogram premier

Przy okazji ogłoszenia daty premiery 3. sezonu The Bad Batch poznaliśmy także liczbę i tytuły poszczególnych odcinków. Niestety, tym razem czeka na nas tylko 15 epizodów. Pełen harmonogram transmisji prezentuje się następująco:

 • 21 lutego: Odcinek 1 (Confined), Odcinek 2 (Paths Unknown), Odcinek 3 (Shadows of Tantiss)
 • 28 lutego: Odcinek 4 (A Different Approach)
 • 6 marca: Odcinek 5 (The Return)
 • 13 marca: Odcinek 6 (Infiltration), Odcinek 7 (Extraction)
 • 20 marca: Odcinek 8 (Bad Territory)
 • 27 marca: Odcinek 9 (The Harbinger)
 • 3 kwietnia: Odcinek 10 (Identity Crisis), Odcinek 11 (Point of No Return)
 • 10 kwietnia: Odcinek 12 (Juggernaut)
 • 17 kwietnia: Odcinek 13 (Into the Breach)
 • 24 kwietnia: Odcinek 14 (Flash Strike)
 • 1 maja: Odcinek 15 (The Cavalry Has Arrived)

Czy jest już dostępny trailer 3. sezonu The Bad Batch?

Disney udostępnił już trailera 3. sezonu The Bad Batch, który zdradza kilka ciekawostek odnośnie nadchodzącego sezonu. Fanów Star Wars ucieszy powrót pewnej bohaterki. Nie radzę jednak oglądać zwiastuna, jeśli nie ukończyliście jeszcze 2. sezonu Parszywej zgrai.

The Bad Batch sezon 3 – obsada. Kto powróci?

Możemy już potwierdzić, że w obsadzie 3. sezonu The Bad Batch znajdą się aktorzy, którzy do tej pory wręcz brawurowo wcielali się w bohaterów serialu. Na szczególne uznanie zasługuje tu Dee Bradley Baker, który podkłada głosy wszystkim członkom Parszywej zgrai z wyjątkiem Omegi. Tym samym w swoich rolach powrócą:

 • Dee Bradley Baker jako Parszywa zgraja (Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair i Echo)
 • Michelle Ang jako Omega
 • Ming-Na Wen jako Fennec Shand
 • Rhea Perlman jako Cid
 • Stephen Stanton jako Admirał Tarkin

Czy 3. sezon Star Wars: The Bad Batch będzie ostatnim?

Dave Filoni, czyli obecnie jeden z liderów i nadzorców całej marki Star Wars potwierdził już, że 3. sezon The Bad Batch będzie jednocześnie ostatnim. Wszystkie wątki mają zostać wyjaśnione i definitywnie zamknięte. Co to oznacza dla przyszłości bohaterów? Cóż, na razie trudno przewidywać, ale pojawiły się plotki, że Omega może zadebiutować jako bohaterka w serialu aktorskim. Szczególnie że jest ona przecież w pewien sposób powiązana choćby z Boba Fettem, który odgrywa istotną rolę w tzw. Mandoverse. Możliwe zatem, że przebojowa bohaterka pojawi się gościnnie w kolejnych serialach Star Wars na Disney Plus, jak choćby w 4. sezonie Mandalorianina bądź Skeleton Crew, które również wchodzą w skład Mandoverse.

Co jeszcze fani Star Wars zobaczą w 2024 roku na Disney Plus?

Disney dokonał ostatnio pewnych roszad w swoim harmonogramie premier Star Wars na rok 2024. Niestety, wiemy już, że w przyszłym roku nie zobaczymy drugiego i finałowego sezonu serialu Andor. Wyczekiwana przez fanów Gwiezdnych wojen produkcja została przerzucona na 2025 roku. Co zatem, Oprócz 3. sezonu The Bad Batch zobaczymy jeszcze w przyszłym roku?

Choć Disney zapowiedział już, że zamierza powrócić do produkcji filmów Star Wars, to w 2024 roku wciąż dominować będą seriale. Możemy liczyć m.in. na 2. sezon Tales of the Jedi, czyli antologię filmów animowanych w świecie Gwiezdnych wojen, ciekawie zapowiadające się Star Wars: Skeleton Crew z Judem Law oraz The Acolyte — pierwszy serial Star Wars osadzony w czasach Wysokiej Republiki. W rolach głównych zobaczymy tam m.in.: Carrie-Anne Moss (Matrix), Lee Jung-jae (Squid Game) oraz wielce prawdopodobne, że również Keanu Reevesa.

Wszystkie seriale i filmy z uniwersum Star Wars możecie obejrzeć wyłącznie na Disney Plus.