Spider-Man 2 na PS5 – przegląd ofert. Edycja kolekcjonerska, limitowana konsola i więcej. Gdzie kupić najtaniej?

Premiera Marvel’s Spider-Man 2 coraz bliżej. Z tej okazji Sony przygotowało dla graczy wiele ciekawych wydań gry, a także samej konsoli PS5 i akcesoriów inspirowanych najnowszymi przygodami Człowieka pająka. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie możecie to wszystko kupić najtaniej, to jesteście w dobrym miejscu.

Marvel’s Spider-Man 2 – kiedy premiera?

Już 20 października (piątek) 2023 roku odbędzie się premiera gry Marvel’s Spider-Man 2 na konsoli PlayStation. Jeśli chcecie odpowiednio przygotować się do debiutu jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku, to warto sprawdzić, gdzie można w atrakcyjnych cenach kupić grę bądź wyjątkową konsolę inspirowaną produkcją studia Insomniac Games.

Spider-Man 2 na PS5 – gdzie kupić najtaniej?

Gra Spider-Man 2 w standardowym wydaniu jest dostępna zarówno w formie cyfrowej (PS Store), jak i fizycznej. Sprawdź, gdzie kupić grę na PS5 najtaniej.

Spider-Man 2 Edycja Kolekcjonerska. Ile trzeba za nią zapłacić? Ostatnie sztuki w polskich sklepach

Tak duża premiera, oprócz standardowego wydania, nie mogła się obyć bez edycji kolekcjonerskiej, która z całą pewnością przypadnie do gustu największym fanom Człowiek pająka. Uwagę szczególnie zwraca imponująca figurka przedstawiająca pojedynek dwóch Spider-Manów i Venoma. Tak prezentuje się całkowita zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Spider-Man 2:

  • Cyfrowa wersja gry na PS5
  • Steelbook
  • 48-centymetrowa figurka
  • Kostiumy dla Petera i Milesa do wcześniejszego odblokowania
  • Gadżet „sieciołap”
  • 5 punktów zdolności
  • 10 unikatowych kostiumów dla Petera i Milesa (po 5 dla każdego)
  • Dodatkowe elementy do trybu fotograficznego

Edycję kolekcjonerską Spider-Man 2 wyceniono domyślnie na około 1200 złotych, jednak w niektórych polskich sklepach możecie ją kupić nieco taniej. Warto się jednak spieszyć z decyzją, bowiem pomimo swojej wysokiej ceny, kolekcjonerka Spider-Man 2 znika ze sklepów w błyskawicznym tempie.

Edycja Kolekcjonerska gry Spider-Man 2 na PS5

Konsola PlayStation 5 Spider-Man limited Edition

Z okazji premiery gry Sony przygotowało również specjalną edycją konsoli PlayStation 5. Gdzie ją kupić?