Egzorcysta Wyznawca – sprawdź, gdzie obejrzeć cały film?

Sprawdź, gdzie obejrzeć najnowszą część kultowego horroru, czyli Egzorcysta Wyznawca.

Pierwszy Egzorcysta miał swoją premierę w 1973 roku i z miejsca stał się dziełem kultowym. Nie ma chyba rankingu najlepszych horrorów wszech czasów, w którym ten film się nie znajduje. Przez kolejne lata powstało kilka produkcji z tej serii. Teraz doczekaliśmy się najnowszej odsłony, pod postacią filmu Egzorcysta Wyznawca w reżyserii Davida Gordona Greena. Gdzie można obejrzeć horror?

O czym jest Egzorcysta Wyznawca?

Victor Fielding samotnie wychowuje swoją córkę Angelę. Dzieje się tak od tragicznej śmierci jego żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti. Pewnego dnia dziewczyna wraz ze swoją przyjaciółką znika w lesie na trz dni. Obie nie pamiętają, co się wówczas wydarzyło. Szybko jednak okazuje się, że z leśnych gęstwin nie wróciły same. Victor, konfrontując się z niewyobrażalnym złem odnajduje Chris MacNeal, matkę Regan, która była bohaterką pierwszego Egzorcysty.

Obsada

W filmie Egzorcysta Wyznawca występują m.in.:

  • Leslie Odom Jr.
  • Ann Dowd
  • Jennifer Nettles
  • Norbert Leo Butz
  • Lidya Jewett
  • Olivia Marcum
  • Ellen Burstyn
  • Antoni Corone

Gdzie obejrzeć horror Egzorcysta Wyznawca?

Film Egzorcysta Wyznawca zadebiutował w Polsce 6 października. Od tego dnia dostępny jest kinach takich sieci jak Cinema City, Helios czy Multikino. Seanse odbywają się także w mniejszych kinach studyjnych w całej Polsce. Jeśli chodzi o serwisy VOD, aktualnie nowy horror nie jest dostępny w żadnym z nich. Zapewne minie co najmniej kilka miesięcy, zanim horror trafi np. na Netflix, HBO Max czy SkyShowtime. Może się jednak zdarzyć, że będzie to szybka premiera, tak, jak w przypadku Zakonnica 2, która w HBO Max pojawi się po niespełna 2 miesiącach po premierze kinowej.

Film już wkrótce może trafić do ofert serwisów, w których za dodatkową opłatą możemy np. wypożyczyć dany materiał na określony czas. Egzorcysta Wyznawca ma się znaleźć w takim modelu dystrybucyjnym już 24 października. Jeśli chodzi o to, kiedy będzie dostępny na którejś z platform SVOD, czyli takiej, gdzie w ramach subskrypcji możemy korzystać z pełnej biblioteki, aktualnie nie ma jeszcze takich informacji.