PS5 Slim w Polsce – gdzie kupić? Cena i dostępność konsoli w polskich sklepach

Przeglądając ofertę największych polskich sieci sklepów z elektroniką, możemy obecnie natrafić na nie lada niespodziankę. Do sprzedaży trafiła bowiem najnowsza konsola Sony – PS5 Slim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że premiera konsoli odbyła się do tej pory tylko w USA, a największe europejskie rynku wciąż czekają na debiut nowego sprzętu.

PS5 Slim w Polsce

Dość niespodziewanie PS5 Slim pojawiło się w polskich sklepach. Co więcej, już teraz możecie składać zamówienia na konsolę, a sprzęt powinien trafić do was następnego dnia roboczego. Oznacza to, że nowa konsola Sony zadebiutuje w Polsce wcześniej, niż na największym europejskim rynku gier, czyli w Wielkiej Brytanii. Tam wystartowała już przedsprzedaż urządzenia, jednak oficjalna premiera odbędzie się 29 listopada.

Gdzie kupić PS5 Slim w Polsce

PS5 Slim w Polsce wyceniono dokładnie na tym samym poziomie co standardowe PS5. W przypadku nowej konsoli nie możemy jednak liczyć na żadne obniżki ceny.

Konsole PlayStation 5 Slim

PS5 Slim vs PS5

PlayStation 5 Slim pod względem wydajności nie różni się od PS5. Oznacza to, że konsole dostarczą nam dokładnie takie same doświadczenia w grach. PS5 Slim to przede wszystkim nowy wygląd, mniejsze wymiary (o nawet 30% w porównaniu do standardowego modelu), a także nowy dysk SSD, o pojemności 1 TB.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat PS5 Slim, to zapraszamy do naszego obszernego artykuł poświęconego najnowszej konsoli Sony.