Wielki Finał 1 z 10 bez Pana Artura! Co się stało z genialnym uczestnikiem programu?

Już dzisiaj wieczorem wyemitowany będzie Wielki Finał aktualnego sezonu programu 1 z 10. Zabrakło niezwykle ważnego zawodnika.

Występ Pana Artura Baranowskiego w programie 1 z 10 to jeden z największych hitów internetu mijającego tygodnia. 28-letni ekonomista mieszkający w miejscowości Śliwniki w finale odcinka odpowiedział poprawnie na wszystkie 40 pytań, ustanawiając tym samym rekord programu. Dzięki temu oraz zachowaniu wszystkich trzech szans zdobył 803 punkty. Jest to maksymalny możliwy wynik, którego nie da się w żaden sposób pobić.

Na dzisiaj, na 24 listopada zaplanowany jest wielki finał aktualnego sezonu programu 1 z 10. Wiele osób z niecierpliwością czeka na emisję odcinka właśnie ze względu na kolejny występ Pana Artura. Niestety okazuje się, że prawdopodobnie do niego nie dojdzie. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez redakcje Onetu, Artur Baranowski nie dotarł do studia na nagrania. Mówi się o awarii samochodu w trakcie podróży.

Jest to zdecydowanie wielka strata dla całego programu, ponieważ występ geniusza mógł przyciągnąć rekordową liczbę widzów przed ekrany. Jest to także cios dla samego uczestnika, ponieważ Pan Artur stracił szansę na wygranie nagrody w wysokości 40 000 zł. Ma jednak szansę na zdobycie dodatkowej nagrody w wysokości 10 000 zł za uzyskanie największej liczby punktów, mimo, że nie wystąpi w wielkim finale.

Jako redakcja 3D-INFO życzymy Panu Arturowi dalszych sukcesów i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego wystąpienia. Takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko.