Znamy cenę OPPO Reno 11 F 5G w polskich sklepach. Czy zakup Galaxy A35 5G ma jeszcze jakikolwiek sens?

OPPO Reno 11 F 5G to nowy średniopółkowy model, którego cena cena oraz specyfikacja wróżą niemałe problemy dla konkurencyjnego Galaxy A35 5G od Samsunga. Urządzenie pojawiło się w polskiej dystrybucji na początku kwietnia i z marszu trafiło do promocyjnej oferty największych sklepów z elektroniką.

OPPO Reno 11 F 5G kusi nie tylko designem

OPPO Reno 11 F 5G promocja

Nowe smartfony od OPPO w pierwszej kolejności przykuwają uwagę walorami estetycznymi, a dopiero później zaskakują solidną specyfikacją. Model Reno 11 F 5G może więc pochwalić się zarówno unikatowymi wariantami kolorystycznymi oraz lekką konstrukcją, jak i solidnym ekranem typu AMOLED z możliwością szybkiego odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz.

 • Lekka i smukła konstrukcja – 177 g wagi i 7,54 mm grubości.
 • Najcieńsze ramki w swojej półce cenowej – 6,7-calowy ekran AMOLED.
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, 120 Hz częstotliwości odświeżania i HDR10+.
 • Dwa warianty kolorystyczne inspirowane naturą: Ocean Blue i Palm Green.
 • Wariant Palm Green wykorzystuje technologię OPPO Glow – matowe wykończenie bez odcisków palców.

To jednak nie wszystko, ponieważ na uwagę zasługuje także wysoka norma odporności na pył oraz wodę (potwierdzona certyfikatem IP65) oraz wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh.

 • Wysoka jakość wykonania OPPO, potwierdzona testami laboratoryjnymi.
 • Norma szczelności IP65.
 • Wytrzymała bateria 5000 mAh z gwarancją 80% pojemności po 4 latach.
 • Szybkie ładowanie SUPERVOOCTM 67W – od 0 do 100% w 48 minut.
 • Funkcja LinkBoost dla stabilnych połączeń nawet w zatłoczonych miejscach.

OPPO Reno 11 F 5G oferuje klasyczny zestaw aparatów

OPPO Reno 11 F 5G cena

Bazując na samej specyfikacji technicznej można powiedzieć, że nowy Reno 11 F 5G otrzymał dość standardowy zestaw aparatów jak na tę półkę cenową. Na pleckach urządzenia znajdziemy 3 obiektywy, a konkretniej: kamerę główną (64 MP), aparat szerokokątny (8 MP) oraz obiektyw makro (2 MP), którego obecność wydaje się całkowicie zbędna.

 • Potrójny aparat AI: obiektyw główny 64MP, szerokokątny 8MP i makro 2MP.
 • Przedni aparat 32MP.
 • Zaawansowane funkcje aparatu: Tryb Portret, 4K Selfie, Tryb Ultra Night, Tryb Ultraszerokokątny, Upiększanie AI i Upiększanie scenerii AI.
 • Nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K 30 FPS.

O wiele ciekawiej prezentują się za to możliwości techniczne wspomnianych aparatów, ponieważ OPPO zadbało o naszpikowanie ich algorytmami AI. Sztuczna inteligencja ma więc czuwać nad procesem edycji obrazów oraz modyfikacji parametrów kamery w zależności do fotografowanego otoczenia. Wśród funkcji znajdziemy więc takie opcje jak: dedykowany try nocny Ultra Night czy tryb portretowy. Wielu użytkowników ucieszy się również z możliwości nagrywania wideo w 4K, choć warto zaznaczyć, że jest to możliwe jedynie przy 30 klatkach na sekundę.

OPPO Reno 11 F 5G cena – jak skorzystać z promocji?

OPPO Reno 11 F 5G jest obecnie dostępny w promocyjnej ofercie, która obniża jego regularną cenę o 200 złotych. Urządzenie można dzisiaj kupić za 1499 złotych.

Rabat ma trwać do 21 kwietnia, a więc nabycie telefonie w niższej cenie jest możliwe niemalże przez cały miesiąc. Jeżeli interesują się urządzenia marki OPPO, to koniecznie sprawdź mój test aparatu w budżetowym modelu A79 5G.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.