Gdzie oglądać Kung Fu Panda 4? W jakich kinach zadebiutował film? Kiedy premiera?

Film Kung Fu Panda 4 zadebiutował w polskich kinach w piątek – 8 marca. Premiera nowej części tej kultowej animacji odbyła się więc 8 lat pod pierwszym seansie Kung Fu Pandy 3 i aż 16 lat po prezentacji debiutanckiej odsłony cyklu. Sprawdź, w których kinach można już kupić bilety na seans popularnej kreskówki od studia Dream Works.

Gdzie oglądać Kung Fu Panda 4?

Najnowsza część kultowej animacji zadebiutowała w większości popularnych sieci kinowych, a to oznacza, że bilet na seans kreskówki kupicie zarówno w placówkach należących do większych marek (np. kina Cinema City czy Multikino), jak i samodzielnie działających studiach niezależnych oraz domach kultury. Ceny biletów na film Kung Fu Panda 4 wahają się 25 a 40 złotych. Konkretna kwota będzie zależała od dostępności ewentualnych zniżek. Jeśli seans omawianego filmu jest nadal przed Tobą, to zachęcam do zapoznania się z moją publikacją, w której wypisuję serwisy streamingowe, oferujące dostęp do starszych odsłon cyklu.

Czy film Kung Fu Panda 4 jest dostępny z dubbingiem?

Kung Fu Panda 4 jest dostępny z polskim dubbingiem, a w większości kin nie uświadczycie możliwości obejrzenia filmu z oryginalnym dźwiękiem. Tyczy się to z całą pewnością placówek należących do takich sieci jak Multikino oraz Cinema City. Obie marki umożliwiają także zakup biletów jedynie na seanse w 2D.

Czy Kung Fu Panda 4 posiada scenę po napisach?

Film Kung Fu Panda 4 nie posiada sceny po napisach. Oznacza to, że zakończenie, które zobaczysz na ekranie, będzie definitywnym finałem przedstawionej historii. Dla większości widzów brak sceny po napisach nie powinien być zaskoczeniem, ponieważ tego typu zabiegi stosowane są zazwyczaj, by podsycić zainteresowanie kolejną częścią filmu. W przypadku Kung Fu Pandy przerwy między kolejnymi odsłonami są jednak zdecydowanie zbyt długie, a my nie wiemy jeszcze, czy twórcy planują rozpoczęcie prac nad dalszą kontynuacją historii pandy Po.