Czy Kung Fu Panda 4 ma scenę po napisach? Warto czekać po zakończeniu seansu?

Najnowsza część kultowej animacji o wojowniczej pandzie Po zawitała właśnie do polskich kin. Produkcja ponownie zabiera widzów do fantastycznego świata studia od Dream Works i kontynuuje historię głównego bohatera, który tym razem stoi przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Sprawdź, czy po zakończeniu seansu animacji warto czekać na pojawienie się ewentualnej sceny po napisach.

Czy Kung Fu Panda 4 posiada scenę po napisach?

Kung Fu Panda 4 nie oferuje żadnej sceny po napisach, a więc ostatnie minuty seansu są jednocześnie jego definitywnym zakończeniem. Podejrzewam, że dla większości widzów nie będzie to szczególnych zaskoczeniem, ponieważ tego typu zabiegi reżyserskie mają zazwyczaj na celu rozbudzenie zainteresowania mediów oraz odbiorców kolejną częścią dzieła.

W przypadku omawianego tytułu przerwy między poszczególnymi odsłonami historii są jednak zbyt długie, by twórcy już teraz planowali rozpoczęcie prac nad nową odsłoną. Jeżeli seans Kung Fu Pandy 4 jest nadal przed Tobą, to polecam zapoznać się z moim zestawieniem serwisów streamingowych, w których bibliotekach znajdują się poprzednie części cyklu.

O czym jest Kung Fu Panda 4?

Po latach pokoju w Dolinie Spokoju, Po zostaje wezwany przez mistrza Shifu, aby stawić czoła nowemu zagrożeniu. Złowroga wiedźma o imieniu Kameleon pragnie zawładnąć światem, wykorzystując do tego moc dawnych mistrzów kung fu. Po musi wyruszyć w podróż, aby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie i pokonać Kameleona.