Gdzie oglądać poprzednie części Kung Fu Pandy? Lista serwisów streamingowych

Najnowsza część kultowej animacji Kung Fu Panda (4. odsłona) zadebiutuje na ekranach kin w piątek – 8 marca. Premiera produkcji odbędzie się 8 lat po prezentacji jej poprzedniej części i aż 16 lat po pokazie pierwszej bajki z całego cyklu. W niniejszej publikacji dowiesz się, jakie serwisy streamingowe posiadają w swoim katalogu tytułów poprzednie części popularnego dzieła.

Kung Fu Panda (2008)

Kung Fu Panda gdzie oglądać

Zarys fabuły: Po, nieporadna panda o wielkim apetycie, marzy o zostaniu mistrzem kung fu. W wyniku zbiegu okoliczności główny bohater zostaje wybrany na Smoczego Wojownika, co wywołuje dezaprobatę wśród Wielkiej Piątki, czyli – Tygrysicy, Żurawia, Modliszki, Małpy i Węża. Po rozpoczyna więc treningi pod okiem mistrza Shifu, a jego głównym oponentem jest Tai Lung.

Dostępna na: SkyShowtime.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Kung Fu Panda 2 gdzie oglądać

Zarys fabuły: Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z pozostałymi mistrzami Kung Fu, czyli – Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Życie głównego bohatera jest jednak zagrożone przez plany nowegom złoczyńcy (w tej części Lord Shen), którego głównym celem jest całkowite zniszczenie sztuki Kung Fu. Po rusza więc na starcie ze swoim nowym oponentem, a w trakcie przygody musi sięgnąć do przeszłości o odkryć sekrety dotyczące swoich korzeni.

Dostępna na: brak na serwisach streamingowych, dostępne jedynie wypożyczenie np. na Apple TV+ lub YouTube.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Kung Fu Panda 3 gdzie oglądać

Zarys fabuły: Po trafia do tajemniczej, rajskiej wioski zamieszanej przez beztroskie, lubiące zabawę i troszkę niezdarne pandy. Główny bohater postanawia dokonać niemożliwego – wytrenować swoich pobratymców, uformować z nich armię i pokonać złowrogiego Kaia, który przemierza Chiny, by zniszczyć wszystkich mistrzów kung-fu.

Dostępna na: Netflix, Prime Video.