Huawei Watch Fit 3 i Watch 4 Pro Space Edition za 1 zł? Tak, ale tylko na premierę w Polsce

Mogę śmiało stwierdzić, że Huawei w Polsce zegarkami stoi. Produkty chińskiego producenta z kategorii wearables są w naszym kraju wyjątkowo popularne. Nic zatem dziwnego, że na nasz rynek regularnie trafiają nowości z portfolio Huawei. Dopiero co zaprezentowano Huawei Watch Band 9, a już niebawem będziemy mogli kupić Huawei Watch Fit 3 i Watch 4 Pro Space Edition. Co więcej, jeden z nich będziesz mógł kupić za przysłowiową złotówkę.

Huawei Watch Fit 3 i Watch 4 Pro Space Edition z datą premiery w Polsce

Już 7 maja do sprzedaży w Polsce trafią smartwatche Huawei Watch Fit 3 oraz Huawei Watch 4 Pro Space Edition. Wówczas z całą pewnością poznamy więcej szczegółów na ich temat, jednak już dziś możecie wziąć udział w konkursie organizowanym przez oficjalny sklep Huawei w Polsce i zagwarantować sobie szansę na wygarnie kuponu na zakup Huawei Watch 4 Pro Space Edition, Watch Fit 3 bądź Watch 4 Pro Classic za 1 zł. Jak go zdobyć?

  • W pierwszej kolejności musicie udać się na oficjalną stronę Huawei
  • W polu konkurs kliknąć “weź udział
  • Następnie zapisać się na newsletter oraz w maksymalnie 5 zdaniach odpowiedzieć na pytanie: Jak wykorzystał(a)byś smartwatch, by w ciekawy sposób połączyć wypoczynek z aktywnością podczas majówki?

Konkurs potrwa od dziś – 30 kwietnia do 6 maja. Pięć najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych bonami na zakup wspomnianych zegarków Huawei. Co istotne, każdy uczestnik konkursu otrzyma dodatkowo kupon, dzięki któremu przy zakupie smartwatchy Huawei Watch Fit 3 lub Huawei Watch 4 Pro Space Edition będą mogli za 1 zł przedłużyć gwarancję o rok.

Zobacz: Premiera Huawei Watch Band 9 w Polsce. Cena, dostępność, nowe funkcje

Warto zatem spróbować szczęścia, bowiem bez względu na ostateczny rezultat będziecie mogli cieszyć się z mniejszej bądź większej nagrody.