Bayern – Real Madryt. Gdzie oglądać? Transmisja NA ŻYWO w TV i internecie

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Bayern – Real Madryt w telewizji i internecie.

Dotarliśmy do fazy półfinałowej tegorocznych zmagań Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie staną drużyny Bayernu Monachium i Realu Madryt. Która z nich zatriumfuje w pierwszym półfinałowym meczu? Sprawdź, gdzie oglądać w telewizji i internecie.

Bayern – Real Madryt – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Bayern – Real Madryt rozpocznie się dzisiaj, 30 kwietnia o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1.

Bayern – Real Madryt – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Bayern Monachium – Real Madryt obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.