Trailer GTA 6 z datą premiery! Rockstar potwierdza debiut pierwszego zwiastuna

Nie będzie to przesadą jeśli stwierdzimy, że na tę wiadomość czekały miliony graczy na całym świecie od dobrych kilku lat. Studio Rockstar Games wreszcie oficjalnie potwierdziło kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszego zwiastuna Grand Theft Auto 6.

Trailer GTA 6 z datą premiery

Zdają się potwierdzać informacje, które przekazał nam doświadczony dziennikarz Jason Schreier, który sugerował, że Rockstar jeszcze w tym tygodniu zaprezentuje nam teaser GTA 6, a pełnoprawny zwiastun zobaczymy w grudniu. Schreier po raz kolejny udowodnił, że jest jedną z najlepiej poinformowanych osób w branży, bowiem Sam Houser – jeden z liderów studia Rockstar, za pośrednictwem Twittera przekazał właśnie, że pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 zobaczymy już na początku grudnia.

Z wielką radością informujemy, że na początku grudnia opublikujemy pierwszy zwiastun kolejnej odsłony Grand Theft Auto. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata dzielenia się tymi doświadczeniami z wami wszystkimi – Sam Houser.

Kiedy dokładnie możemy liczyć na debiut trailera GTA 6? Początek grudnia idealnie zbiega się z wydarzeniem The Game Awards 2023, które zaplanowane jest dokładnie na 7 grudnia. Rozdanie najbardziej prestiżowych nagród w gamingu powiązane jest z licznymi premierowymi zwiastunami nadchodzących produkcji. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do ogłoszenia światu nowej odsłony Grand Theft Auto.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat GTA 6, w tym kim będą nowi bohaterowie gry, jak wyglądają czy jak duża będzie mapa, to zapraszamy was do naszego obszernego materiału zbiorczego, w którym zbieramy wszystkie najważniejsze informacje na temat nadchodzącej gry Rockstar Games.