GeForce RTX 4070 Super – gdzie kupić najtaniej

Sprawdzam, czy w dniu oficjalnej premiery GeForce RTX 4070 Super, znajdziemy nowe karty NVIDII w sklepach?

Wszystkie informacje o nowych kartach graficznych NVIDII poruszyłem w osobnym temacie. Dodatkowo dokładniej przyjrzałem się samemu RTX 4070 Super, zastanawiając się jeszcze przed jego premierą czy warto na niego czekać. Pora jednak sprawdzić, czy karty są już dostępne w sklepach oraz jak prezentują się ich ceny. 

RTX 4070 Super – cena

Znamy już oficjalną cenę najnowszej karty od NVIDII. RTX 4070 został wyceniony na 599 dolarów, co przełoży się w  naszym kraju na 2999 zł. Jednak pamiętajcie, że ta dotyczy tylko najtańszych podstawowych modeli. Każdy producent przygotowuje przynajmniej po kilka wariatów nowego GeForce. Spodziewamy się, że w sklepach możemy znaleźć nawet i 60 różnych modeli. Dodatkowo pamiętajmy, że również NVIDIA przygotowuje swoją wersję Founders. Niestety nie poznaliśmy jej oficjalnej ceny.

RTX 4070 Super – dostępność

Niestety przed premierą żaden ze sklepów nie wprowadził możliwości złożenia zamówień przedpremierowych. Nawet na stronie NVIDII, jedyną opcją było pozostawienie adresu e-mail w celu uzyskaniu informacji o dostępności.

Jedynym sklepem, w którym przed premierą mogliśmy znaleźć nowe karty już widoczne był PCForce. Widać, jednak że wyceny samych jednostek były dość mocno zawyżone.

Aktualne oferty

W jakich cenach znajdziemy RTX 4070 Super już po oficjalnej premierze karty?

Aktualizacja ofert: 22.01.2024

Zaktualizujemy ten temat, gdy tylko karty RTX 4070 Super pojawią się w sprzedaży w innych sklepach. Zapoznajcie się również z naszą recenzją modelu Gigabyte Eagle OC.

Materiał może zawierać linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.