Forst sezon 2 – czy będzie na Netflix? Sprawdź, co już wiemy o kontynuacji polskiego hitu

Sprawdź, co już wiemy na temat kontynuacji serialu Forst, który dostępny jest na Netflix.

Serial Forst, który jest ekranizacją powieści Remigiusza Mroza zadebiutował na platformie Netflix 11 stycznia. Od dnia premiery na platformie dostępne są wszystkie odcinki pierwszej serii. Czy doczekamy się kontynuacji?

O czym jest Forst?

Serial Forst, a przynajmniej jego pierwszy sezon oparty jest na 2 powieściach Remigiusza Morza, a konkretnie Ekspozycja i Przewieszenie. Opowiada on historię tytułowego komisarza Forsta, który wbrew zakazom i nakazom postanawia zrobić wszystko, aby odkryć tajemnicę morderstw w samym sercu Tatr. Pomaga mu w tym niestrudzona dziennikarka. Wszystko zaczyna się od zwłok odnalezionych na krzyżu na Giewoncie, a trop prowadzi aż do czasów II wojny światowej.

Obsada

W 1 sezonie serialu Forst występują m.in.:

  • Borys Szyc
  • Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
  • Zuzanna Saporznikow
  • Aleksandra Grabowska
  • Szymon Wróblewski

Na kilka sekund na ekranie pojawił się także twórca pierwowzoru, czyli Remigiusz Mróz.

Czy będzie 2 sezon Forsta?

Platforma Netflix oficjalnie jeszcze nie wypowiedziała się na temat ewentualnej kontynuacji serialu Forst. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czy produkcja przyjmie się wśród widzów. Jeśli chodzi o wątki oraz materiał źródłowy, jest z czego korzystać, ponieważ cykl o komisarzu składa się aktualnie z 8 powieści, z czego wykorzystane zostały 2. Teraz decydowały będą liczby, ponieważ od tego zależy, czy Netflixowi po prostu będzie się opłacało tworzyć kontynuację. Jest na to duża szansa, ponieważ polskie serial znajduje się na listach TOP10 w ponad 50 krajach.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.