Gdzie obejrzeć 5. sezon Fargo w Polsce? Kiedy premiera? Sprawdź, co wiemy

Zastanawiacie się, kiedy, gdzie i jak obejrzeć 5. sezon Fargo w Polsce? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą i złą wiadomość.

O czym jest Fargo?

Fargo to amerykański serial inspirowany filmem o tym samym tytule z 1996 roku. Autorami oryginału byli bracia Joel i Ethan Coen, tymczasem twórcą serialu jest Noah Hawley. Początkowo miał to być miniserial zamknięty w jednym sezonie. Sukces widowiska sprawił jednak, że już niebawem doczekamy się 5. sezonu Fargo. Na tle innych produkcji Fargo wyróżnia się m.in. sposobem narracji. Każdy sezon opowiada bowiem oddzielną, zamkniętą historię.

Akcja 5. sezonu Fargo przeniesie nas tym razem do 2019 roku, gdzie na terenach Minnesoty i Dakoty Północnej poznamy losy Roya Tillmana (Jon Hamm) – zdeterminowanego i bezwzględnego szeryfa oraz Dorothy Lyon (Juno Temple) – mogłoby się wydawać typowej pani domu. Jak to jednak zwykle bywa w Fargo, seria niefortunnych zdarzeń doprowadzi Dorothy do miejsca, w którym z całą pewnością nie chciała się znaleźć.

Fargo kadr z 5 sezonu serialu

Fargo sezon 5 – trailer

Jeśli nie możecie doczekać się najnowszych odcinków Fargo, to zachęcam was do obejrzenia zwiastuna.

Fargo sezon 5 – data premiery

Premiera 5. sezonu Fargo odbyła się 21 listopada 2023 roku. Wówczas pierwszy odcinek serialu, pod tytułem — The Tragedy of the Commons, zadebiutował na platformie Hulu — niestety niedostępnej oficjalnie w Polsce Polska data premiery Fargo 5 nie jest jeszcze znana.

Gdzie obejrzeć 5. sezon Fargo w Polsce?

Niestety, na polską premierę najnowszego sezonu Fargo w Polsce będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Jak długo? Tego niestety nie wiemy, ale z pewnością pocieszająca jest informacja, że dzięki obecności w Polsce platformy streamingowej Disney Plus na debiut 5. sezonu Fargo nie będziemy musieli czekać długo. FX Productions, które odpowiada za powstanie serialu Fargo należy bowiem do The Walt Disney Company. Wiele produkcji studia, które pierwotnie dostępne były tylko i wyłącznie w USA ostatecznie lądowały również właśnie na platformie Disney Plus. Śmiało możemy założyć, że w przypadku 5. sezonu Fargo będzie podobnie.

Jeśli jednak nie chcecie czekać na oficjalną premierę 5. sezonu Fargo w Polsce, to możecie skorzystać np. z NordVPN, aby uzyskać dostęp do Hulu, które normalnie jest dostępne tylko dla mieszkańców USA. Koszt miesięczny Hulu to obecnie około 7,99$ za miesiąc (w abonamencie z reklamami) lub 17,99$ (abonament bez reklam).

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.