7 najlepszych horrorów na Netflix! Bałem się po nich spać, serio!

Masz ochotę się bać? Sprawdź moje propozycje 9 najlepszych horrorów na Netflix.

Jesteś fanem horrorów i szukasz najlepszych i najstraszniejszych filmów, które są dostępne na Netflix? Nie mogłeś trafić lepiej. Sam jestem wielbicielem wszelkich filmów i seriali, które wzbudzają grozę i mam wrażenie, że na najpopularniejszych platformach streamingowych widziałem już wszystko. Dzięki temu mogę ci polecić najlepsze z najlepszych, które znajdziesz w danym miejscu. Usiądź, zapnij pasy i przygotuj się na podróż prosto do najmroczniejszych zakątków Netflixa.

Demony

Film Demony opowiada historię pewnej młodej kobiety. Jej matka została oskarżona o zamordowanie 3 osób. Dziewczyna nie wierzy w to, że zrobiła to z własnej woli. Chcąc się dowiedzieć, czy nie było to działanie sił nadprzyrodzonych, postanawia udać się do Rzymu i wziąć udział w serii Egzorcyzmów.

Slender Man

Slender Man to postać z miejskich legend, która miała odpowiadać za porwania niezliczonej ilości dzieci i młodzieży. W pewnym momencie dochodzi do zaginięcia młodej dziewczyny. Jej przyjaciółki postanawiają przyzwać potwora, ponieważ są przekonane, że to właśnie on stoi za całą sytuacją. Nie zdają sobie jednak sprawy, że ściągają tym samym na siebie ogromne niebezpieczeństwo.

Ostatnia Wieczerza

Polacy niestety nie mogą się jeszcze pochwalić wielkimi dokonaniami w obszarze tworzenia horrorów. Są jednak perełki takie jak Ostatnia Wieczerza. Akcja filmu toczy się w 1987 roku. Młody milicjant wchodzi w rolę zakonnika, aby wniknąć w świat położonego na odludziu klasztoru. Jego zadaniem jest odkrycie prawdy o tajemniczych zaginięciach. Odkrywa tam przerażającą tajemnicę o mieszkających tu zakonnikach.

Przywilej

Film Przywilej opowiada historię osiemnastoletniego Finna, który wiele lat po śmierci siostry cierpi na nocne koszmary. Rodzina zrzuca winę na traumę, którą przeżył w dzieciństwie. Wszystko jednak nasila się na tyle, ze Finn nie jest w stanie ukrywać, że to wszystko dzieje się tylko w jego głowie. Wraz z przyjaciółką postanawia odkryć prawdę, przy okazji poznając mroczną tajemnicę przeszłości swojej rodziny.

Rytuał

Czwórka dawnych przyjaciół postanawia wybrać się na wycieczkę do szwedzkich górach. Chcą w ten sposób uhonorować pamięć zmarłego kolegi, który marzył o takiej podróży. Jeden z nich w trakcie wędrówki skręca kostkę. Podróżnicy postanawiają skrócić drogę przez las. Szybko jednak gubią trasę. Co więcej, w gęstwinie drzew czai się tajemnicza i mroczna siła.

Veronica

Akcja filmu Veronica rozgrywa się w Madrycie w 1991 roku. Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy policjanci odbierają telefon i w słuchawce słyszą dzieci mówiące, że w ich domu dzieją się dziwne rzeczy. Co ważne, dwa dni wcześniej ich najstarsza siostra przywoływała duchy za pomocą tablicy Ouija. Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach.

1408

Film 1408 jest oparty na opowiadaniu autorstwa Stephen Kinga. Poznamy tutaj historię pisarza, który zajmuje się zjawiskami paranormalnymi. Zbierając materiały do nowej książki postanawia odwiedzić owiany złą sławą pokój 1408 znajdujący się w jednym z nowojorskich hoteli. Sam twierdzi, że to tylko mit. Prawda okazuje się jednak całkiem inna.