Outlander: Blood of my Blood to prequel hitu Netflixa. Kiedy premiera i o czym będzie serial?

Sprawdź najważniejsze informacje na temat nadchodzącego serialu Outlander: Blood of my Blood.

Serial Outlander zadebiutował na platformie Netflix w sierpniu 2014 roku. Od tamtej pory na platformie pojawiło się 7, a właściwie 6,5 sezonu, ponieważ wciąż czekamy na drugą część najnowszej serii. Według najnowszych informacji ma się on pojawić jeszcze w tym roku. Twórcy jednak nie odpoczywają, ponieważ już teraz dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat planowanego prequela netflixowego hitu. Serial będzie miał podtytuł Blood of my Blood. Kiedy będzie premiera i jaką historię tutaj poznamy?

O czym będzie Outlander: Blood of my Blood?

Już w lutym ubiegłego roku pojawiły się informacje o tym, że powstaje prequel Outlandera. W tamtym czasie Sam Heughan powiedział, że opowieść ma się skupić na historii rodziców Jamiego, czyli Briana Frasera oraz Ellen MacKenzie, a właściwie na historii ich miłości.

Kathryn Busby, prezes Starz ds. programów telewizyjnych powiedziała:

Cieszymy się, że możemy odsłonić kolejne warstwy tego tętniącego życiem świata [Outlander – dop. red.], aby przybliżyć naszym widzom początek, od którego wszystko się zaczęło.

Okazuje się, że nie będzie to jedyny wątek. Poznamy też nieco więcej informacji na temat początków związku rodziców Claire, Henry’ego Beauchampa i Julii Moriston. Showrunner Matthew B. Roberts powiedział:

Cieszymy się, że możemy opowiedzieć historie tych dwóch par. Początki ich związków eksplorują uniwersalne tematy, które wykraczają poza ich epoki, i jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani mogą odkryć i zakochać się w tych postaciach i ich historiach miłosnych, tak jak w przypadku Claire i Jamiego.

Obsada

W serialu Outlander: Blood of my Blood wystąpią m.in.:

  • Jamie Roy
  • Harriet Slater
  • Jeremy Irvine
  • Hermione Corfield

Kiedy premiera?

Data premiery serialu, nawet przybliżona jest jeszcze owiana tajemnicą. Aktualnie twórcy skupiają się na dokończeniu 7 sezonu, a przecież jeszcze czeka nas finałowa, 8 seria. Na temat debiutu Blood of my Blood aktualnie ciężko nawet spekulować.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.