Jak zainstalować aplikacje Biedronki przed Tłustym Czwartkiem? Gdzie wyświetlają się aktualne promocje? Poradnik krok po kroku

Aplikacja Biedronka to nowoczesny program, oferujący możliwość przeglądania wszystkich rabatów na produkty dostępne w popularnej sieci supermarketów. W niniejszej publikacji poznasz poszczególne funkcje oraz korzyści, jakie może przynieść jego instalacja. Odkryj, jak aplikacja Biedronka upraszcza proces oszczędzania i ułatwia dostęp do atrakcyjnych ofert na codzienne zakupy.

Jak zainstalować aplikację Biedronka?

W celu skorzystania z omawianej aplikacji należy w pierwszej kolejności otworzyć Sklep Play (lub App Store na smartfonach marki Apple), a następie w polu wyszukiwania wpisać nazwę Biedronka. Możecie również skorzystać z umieszczonych poniżej odnośników, które przeniosą Was bezpośrednio do odpowiedniego miejsca na telefonach z Androidem oraz iPhone’ach.

  • Aplikacja Biedronka na system Android
  • Aplikacja Biedronka na system iOS

Kolejny krok polega na pobraniu aplikacji oraz zainstalowaniu jej na Waszym urządzeniu. Cały proces powinien potrwać niecałe dwie minuty, choć jego długość jest bezpośrednio uzależniona od prędkości łącza, z którego aktualnie korzystacie.

Kiedy omawiana aplikacja pojawi się już na Waszym urządzeniach, należy ją otworzyć oraz zarejestrować nowe konto. Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli wcześniej korzystaliście już z tego programu, to konieczne będzie jedynie ponowne zalogowanie się przy pomocy zapisanego w bazie danych numeru telefonu.

Gdzie w aplikacji wyświetlają się aktualne promocje?

Omawiany program to przede wszystkim nieocenione narzędzie dla oszczędnych klientów, którzy wolą unikać przeglądania tradycyjnych ulotek czy gazetek promocyjnych. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy mają dostęp do wszystkich bieżących ofert w popularnej sieci supermarketów, co pozwala im świadomie planować zakupy i korzystać z atrakcyjnych zniżek na szeroką gamę produktów spożywczych i innych artykułów.

Aplikacja Biedronka promocje

W celu odnalezienia aktualnych rabatów wystarczy otworzyć aplikację i zalogować się do swojego konta. Każdego dnia czeka tam na Was nowa promocja w ramach funkcji Shakeomat, której odkrycie wymaga rozwinięcia zakładki oznaczonej na pierwszym z powyższych zrzutów ekranu (po lewej stronie – zaznaczona czerwonym prostokątem), a następnie kilkukrotnym potrząśnięciu telefonem.

Rabaty są także widoczne w głównym menu aplikacji – kiedy zjedziecie nieco niżej w widoku, który wyświetla się bezpośrednio po jej uruchomieniu. Na drugim z powyższych screenshotów zaznaczyłem prosty sposób na przejście do tzw. Biedronkowych Oszczędności, czyli listy większości aktualnych promocji na produkty sprzedawane w popularnej sieci supermarketów.

Jak sprawdzić, czy moja wersja aplikacji jest aktualna?

W celu sprawdzenia, czy korzystasz z aktualnej wersji aplikacji Biedronka wystarczy otworzyć poświęconą jej stronę w sklepie ze wszystkimi programami. Odnośniki do konkretnych zakładekznajdziesz w poprzednim akapicie. Po przejściu do oficjalnej strony programu zobaczysz informację dotyczącą ewentualnej możliwości zainstalowania aktualizacji jeśli takowa jest dostępna na Twoim urządzeniu.

Warto jednak pamiętać, że: „minimalne wymagania dotyczące wersji oprogramowania zainstalowanego na telefonie się nie zmieniają. Zgodnie z regulaminem programu lojalnościowego Moja Biedronka minimalne wymagania systemu operacyjnego do obsługi aplikacji Biedronka na urządzeniu mobilnym to: Android w wersji minimum 8.0, iOS w wersji minimum 13.3”.