EA FC 24 Web App i Companion App — kiedy premiera? Jak skorzystać? Gdzie pobrać? Sprawdź, co musisz wiedzieć o aplikacji Ultimate Team

Premiera EA Sports FC 24 coraz bliżej, a to oznacza, że na nowo rozpoczną się zmagania w trybie Ultimate Team. Jak się do niego najlepiej przygotować i uzyskać przewagę nad innymi graczami? Oczywiście w tym pomoże Web App i Companion App.

EA Sports FC 24 Web App i Companion App — co to jest i jak działa?

Choć Electronic Arts skończyło już z serią gier piłkarskich FIFA, to oczywiście nie oznacza to, że EA Sports FC 24 jest całkowicie nowym rozdaniem. Wręcz przeciwnie, weterani FIFY z łatwością odnajdą się w nowym cyklu, w którym powróci ulubiony tryb milionów graczy, czyli Ultimate Team.

Nierozłącznym elementem związanym z Ultimate Team są aplikacje Web App i Companion App, które pomagają w zarządzaniu swoim wirtualnym klubem. Na co dokładnie pozwalają? Dzięki nim możesz:

  • Zarządzać drużynami i zmieniać swój skład w Ultimate Team
  • Kupować i sprzedawać zawodników na rynku transferowym
  • Otwierać paczki z kartami UT
  • Odbierać nagrody za Squad Battles czy Division Rivals
  • Kończyć wyzwania SBC
  • Odzyskiwać szybko sprzedanych graczy
  • Stosować materiały eksploatacyjne

Oznacza to, że już przed pierwszym gwizdkiem w EA Sports FC 24 będziecie mogli przygotować swoją startową drużynę.

Jak skorzystać z Web App i Companion App? To banalnie proste. Obie aplikacje są darmowe. Pierwsza z nich jest dostępna jedynie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Chcąc uzyskać do niej dostęp, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę EA na wybranym urządzeniu i zalogować się za pomocą konta EA (działa również logowanie poprzez konta PlayStation lub Xbox). Companion App to z kolei aplikacja, którą możecie pobrać na urządzenia mobilne z systemami Android bądź iOS.

EA Sports FC 24

EA FC 24 Web App — kiedy premiera? Jak skorzystać? Gdzie pobrać?

Electronic Arts potwierdziło już oficjalnie daty debiutu Web App i Companion App.

  • Premiera EA FC 24 Web App odbędzie się 20 września 2023 r.
  • Premiera EA FC 24 Companion App odbędzie się 21 września 2023 r.

Oznacza to, że, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, oficjalne aplikacje Ultimate Team zostaną nam udostępnione tuż przed startem wczesnego dostępu EA Sports FC 24, który nastąpi już 22 września.

Aktualizacja

Aplikacja EA FC 24 Web App jest już dostępna i możecie się do niej zalogować za pośrednictwem oficjalnej strony EA Sports FC 24.

Aktualizacja 2

Aplikacja EA Sports FC 24 Companion App również jest już dostępna i możecie ją pobrać na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Kiedy pierwsza TOTW (drużyna tygodnia) w EA FC 24? Kto się w niej znalazł?

Wraz z debiutem EA FC 24 Web App oraz Companion App możemy liczyć na ujawnienie pierwszej drużyny tygodnia w EA Sports FC 24. Trafiają tam specjalne (ulepszone) karty graczy, którzy zaprezentowali się w ostatnim tygodniu wyjątkowo dobrze na prawdziwych boiskach. Pierwsza TOTW (Team of the Week) w EA FC 24 została już ujawniona, a kto do niej trafił, możecie przekonać się tutaj.