Zagraj w EA Sports FC 24 za 15 zł! Sprawdź, jak to możliwe

Chcesz zagrać w EA Sports FC 24, ale nie chcesz wydawać zbyt dużych pieniędzy? Jest możliwość, aby zrobić to za jedyne 15 zł.

EA Sports FC 24, czyli kolejna gra z serii FIFA (w nowej nazwie), zadebiutuje na rynku już 29 września tego roku. Co ważne, część graczy będzie miała możliwość wybiec na wirtualne boiska 7 dni wcześniej, a dokładnie już 22 września. Nie da się ukryć, że hobby, jakim są gry nie należy do najtańszych. Za podstawową wersję EA Sports FC 24 na PC trzeba zapłacić 320 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na wersję na konsole, będziemy musieli dołożyć kolejne 50 zł. Istnieje jednak sposób, jak zagrać w EA Sports FC 24 (na dowolnej platformie) wydając jedynie 15 zł.

EA Sports FC 24 za 15 zł

W ostatnich latach bardzo modne są systemy abonamentowe. Taki też posiada Electronic Arts i nazywa się EA Play. To właśnie dzięki niemu możemy zagrać w EA Sports FC 24 nie tylko przed premierą, ale także wydając bardzo małą kwotę pieniędzy.

Za dostęp do podstawowej wersji EA Play na dowolnej platformie (PC, Xbox, PlayStation) zapłacimy kwotę 14,99 zł miesięcznie. Dostęp do usługi EA Play zapewnia nam możliwość wcześniejszego zagrania w EA Sports FC 24. Jest jednak pewien haczyk. Oczywiście otrzymamy dostęp do pełnej wersji gry oraz wszystkich trybów, jednak w tym wariancie będziemy mogli grać jedynie przez 10 godzin. Po upływie tego czasu rozgrywka stanie się niemożliwa. To jednak wystarczający czas, aby zapoznać się z tytułem i stwierdzić, czy warto wydać na niego tak dużo pieniędzy. Co ważne, każdy posiadacz Xbox Game Pass Ultimate ma automatycznie dostęp do EA Play.

Istnieje jeszcze jedna, tańsza jednorazowo opcja, aby mieć dostęp do pełnej wersji gry przez cały czas trwania subkrypcji. Jest to EA Play Pro, które kosztuje na PC 59,90 zł miesięcznie. Dostęp do EA Sports FC 24 oraz wielu innych gier z portfolio Electronic Arts będziemy mieć przez cały czas trwania subskrypcji.

Można już grać w EA Sports FC 24 w ramach EA Play.