Wiedźmin Henry Cavill ma wiadomość dla Polaków. Nie wszystkim się ona jednak spodoba

Henry Cavill kończy swoją przygodę z Wiedźminem, w jednej ze swoich ostatnich wiadomości brytyjski aktor postanowił bezpośrednio zwrócić się do Polaków. Co miał nam do powiedzenia?

Wiedźmin Henry Cavill, to jedyny prawdziwy Geralt

Śmiało możemy stwierdzić, że Henry Cavill należy obecnie do grona najpopularniejszych aktorów na świecie. Zawdzięcza to nie tylko swojemu talentowi, ale również życzliwości i pasjom, z których słynie. Brytyjski aktor bowiem nie ukrywa swojej sympatii do gier wideo, jak również figurkowych i bitewnych, a także do szeroko rozumianej fantastyki. Przez ostatnie lata zasłynął jako odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Netflixa. Niestety, ta przygoda dobiegnie końca wraz z trzecim sezonem, po którym Henry Cavill nie wcieli się już więcej w rolę kultowego wiedźmina.

Aktor brał ostatnio udział w ostatnich wydarzeniach promocyjnych 3. sezonu serialu i pojawił się w Brazylii oraz w Polsce podczas Wiedźmin Fest – wydarzenia dla fanów, organizowanego przez Netflix. W Łodzi Henry Cavill pojawił się w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek z planu. Po krótkim wystąpieniu publiczność podziękowała “jedynemu prawdziwemu Geraltowi” owacją na stojąco.

Po wizycie w Polsce aktor udał się na zasłużone wakacje, jednak nawet podczas odpoczynku pamięta o swoich fanach i za pośrednictwem wpisu na Instagramie postanowił zwrócić się m.in. do Polaków.

W tę niedzielę jestem w moim szczęśliwym miejscu. Gotujemy z moją kobietą i psami w “dzikiej” kuchni. Chciałbym jednak poświęcić chwilę, żeby oficjalnie zwrócić się do moich fanów, z którymi spotkałem się ostatnio w Brazylii i Polsce. Poruszyliście moje serce. Bardzo wam dziękuję. Chcę, żebyście wiedzieli, jak bardzo to doceniam. Dziękuję – Henry Cavill na Instagramie.

Trudno odebrać to inaczej, niż jako definitywne pożegnanie z rolą Geralta z Rivii. Z tą decyzją wciąż nie może pogodzić się wielu fanów uniwersum Wiedźmina, dla których Cavill był idealnym tytułowym bohaterem. W sieci powstało wiele petycji, które miały na celu zmuszenie włodarzy Netflixa, aby Ci “powalczyli” o zatrzymanie brytyjskiego aktora na kolejny sezon. Pożegnanie Cavilla rozwiewa jednak już wszelkie nadzieje i w 4. sezonie serialu możemy spodziewać się Liama Hemswortha w roli legendarnego łowcy potworów.

Wiedźmin – sezon 3. Premiera na Netflix już w tym tygodniu

Po raz ostatni jako Wiedźmin Henry Cavill pojawi się w 3. sezonie serialu Netflixa, którego pierwsza część zadebiutuje już 29 czerwca. Wówczas czekać będzie na nas 5 odcinków widowiska. Wielki finał Wiedźmina odbędzie się 27 lipca, kiedy do zadebiutuje druga część serialu na Netflix.