What If… sezon  3 – kiedy premiera? Co już wiemy o kolejnych odcinkach?

Sprawdź, co już wiemy na temat 3 sezonu serialu What If… od Disney Plus.

Najnowszy, 2 sezon serialu What If… zakończył się dosłownie kilka dni temu. Otrzymaliśmy 9 odcinków, które były emitowane codziennie od 22 grudnia na Disney Plus. Kolejny raz serial cieszył się sporym zainteresowaniem. Nie jest więc dziwne, że twórcy postanowili już teraz ogłosić, że pojawi się 3 część serii.

Nie wiadomo jeszcze, o czym będzie reszta odcinków. Otrzymaliśmy aktualnie jeden materiał promocyjny, w którym możemy zobaczyć Red Guardiana oraz Zimowego Żołnierza. Wyruszają we wspólną podróż, jednak co ciekawe ubrani są w cywilne stroje. Po drodze popadają jednak w konflikt z policją. Chcą wyjść z całej sytuacji obronną ręką, jednak sprawy przybierają całkowicie odwrotny obrót i dochodzi do policyjnego pościgu. Całość możecie zobaczyć na platformie YouTube.

Materiały z 3 sezonu What If...

Mimo tego, że twórcy już teraz zdradzili, że powstanie kolejny sezon, nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery. Pomiędzy 1 i 2 sezonem mieliśmy do czynienia z nieco ponad roczną przerwą. W przypadku 3 sezonu możemy mieć do czynienia z podobną sytuacją, co by oznaczało, że 3 sezon What If… może pojawić się pod koniec 2024 lub nawet na początku 2025 roku. Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.