The Umbrella Academy sezon 4 – data premiery, obsada, zwiastun. Kiedy serial powróci na Netflix?

Czy The Umbrella Academy powróci z 4. sezonem na Netflix? Zbieramy wszystkie informacje na temat kontynuacji przebojowego serialu.

Serial The Umbrella Academy przedstawia nam losy niecodziennego rodzeństwa, które musi radzić sobie nie tylko ze swoimi traumami, ale również z ratowaniem świata. Każdy z bohaterów posiada bowiem niezwykłe nadprzyrodzone zdolności. Serial Netflixa powstał na bazie komiksów autorstwa Gerarda Way’a i za nami są już 3. sezony widowiska, których showrunnerem jest Steve Blackman. Czy jednak bohaterowie powrócą w kolejnych odcinkach?

The Umbrella Academy sezon 4 – kiedy premiera na Netflix?

Netflix potwierdził już oficjalnie, że serial The Umbrella Academy powróci z 4. sezonem. Kiedy nastąpi jego premiera? Wiemy już, że ekipa filmowa weszła na plan i zdjęcia do najnowszych odcinków się rozpoczęły. Niestety, nie wiemy, czy zostały one zakończone. Z całą pewnością wpływ na produkcję serialu mógł mieć strajk scenarzystów i aktorów, który na kilka miesięcy sparaliżował Hollywood w zeszłym roku. Według najnowszych informacji opublikowanych przez Netflix wynika jednak, że premiera 4. sezonu The Umbrella Academy odbędzie się w 2024 roku.

The Umbrella Academy 4 – ile odcinków będzie liczył serial?

Steve Blackman — showrunner The Umbrella Academy, zdradził, że 4. sezon będzie liczył zaledwie 6. odcinków. Jest to znacznie mniej, niż przewidywano. Szczególnie że pierwsze trzy sezony liczyły równo 10 odcinków każdy. Blackman podkreślił jednak, że nie ma to wpływu na ostateczną jakość serialu i możemy się spodziewać “niesamowitego” widowiska. Przy okazji, poznaliśmy również tytuł pierwszego epizodu 4. sezonu, który brzmi “The Unbearable Tragedy of Getting What You Want” (“Nieznośna tragedia zdobywania tego, czego się chce” – tłum. wł.).

The Umbrella Academy sezon 4 – obsada serialu

Jedną z najmocniejszych stron serialu jest znakomita obsada. Możemy już potwierdzić, że większość naszych ulubieńców powróci w 4. sezonie. Możemy się zatem spodziewać, że w swoich rolach powrócą:

  • Elliot Page
  • Tom Hopper
  • David Castañeda
  • Emmy Raver-Lampman
  • Robert Sheehan
  • Aidan Gallagher
  • Justin H. Min
  • Ritu Arya
  • Colm Feore

Czy jest już zwiastun 4. sezonu Umbrella Academy?

Niestety, 4. sezon The Umbralla Academy nie otrzymał jeszcze żadnego zwiastuna. Możemy się jednak spodziewać, że takowy otrzymamy w pierwszej połowie 2024 roku.

Czy 4. sezon Umbrella Academy będzie ostatnim?

Choć każdy sezon serialu The Umbrella Academy cieszył się ogromną popularnością, to niestety wiemy już, że 4. seria odcinków będzie ostatnią. Steve Blackman zdradził, że to najlepszy moment na zakończenie przygód rodzeństwa Hargreevesów, jednak jak zapewnia, będzie, to zakończenie godne naszych bohaterów.

Jestem tak podekscytowany, że niesamowicie lojalni fani The Umbrella Academy będą mogli doświadczyć właściwego zakończenia podróży rodzeństwa Hargreeves, którą rozpoczęliśmy pięć lat temu. Zanim jednak dojdziemy do tego zakończenia, mamy przed sobą niesamowitą historię na Sezon 4, taką, która będzie trzymała fanów na krawędzi ich siedzeń do ostatniej minuty — Steve Blackman.

To obecnie wszystko, co wiemy na temat 4. sezonu serialu The Umbrella Academy. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, powyższy artykuł otrzyma stosowaną aktualizację. Zaglądajcie tu zatem regularnie.