Czy The Boys zakończy się na 4 sezonie? Odpowiedź jest już pewna

Fani The Boys wciąż czekają na premierę 4 sezonu. Ma się ona odbyć jeszcze w tym roku. Co dalej z serialem?

Przyznam się, że początkowo z serialem The Boys było mi bardzo nie po drodze. Do pierwszego sezonu miałem kilka podejść i z reguły z różnych powodów odpuszczałem po 1 odcinku. Kiedy jednak pojawił się serial Gen V i miałem wielką ochotę go obejrzeć, stwierdziłem, że muszę się pogodzić z ekipą Butchera i w jeden nieco przedłużony weekend nadrobiłem 3 sezony głównej opowieści. Z jednej strony żałowałem, że nie obejrzałem serialu wcześniej, z drugiej cieszyłem się z napakowanych skrajnymi emocjami dni. Później już na bieżąco śledziłem co dzieje się w szkole dla supków i nadszedł dzień premiery zwiastuna 4 sezonu The Boys. To, co zapowiada się w kolejnej serii przechodzi najśmielsze oczekiwania. Co jednak z kontynuacją? Czy 4 seria będzie ostatnią? Na szczęście odpowiedź jest już pewna.

5 sezon The Boys już niemal pewny

Co prawda Amazon jeszcze nie poinformował o zamówieniu 5 sezonu The Boys, jednak z różnych źródeł możemy się dowiedzieć, że ekipa już wkrótce planuje powrót na plan. Jak donosi serwis Hollywood North Buzz twórcy i aktorzy mają rozpocząć pracę jeszcze tej wiosny. Zdjęcia miałyby potrwać od 8 kwietnia do 22 sierpnia. Dzięki temu możemy liczyć, że przerwa między kolejnymi sezonami będzie o wiele krótsza.

Czekamy w takim razie z niecierpliwością na więcej szczegółów na ten temat oraz oczywiście ogłoszenie daty premiery 4 sezonu. Jak wiemy, dalsza część opowieści o ekipach Butchera i Homelandera ma się pojawić jeszcze w tym roku, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat 4 sezonu The Boys, zapraszam do naszego specjalnego artykułu, który jest mu w pełni poświęcony.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.