Gen V – kiedy 2 sezon na Amazon Prime Video? Sprawdź, co już wiemy

Sprawdź, kiedy na Amazon Prime Video pojawi się 2 sezon serialu Gen V.

Gen V to spin-off niezwykle popularnego serialu The Boys, który opowiada o nie do końca honorowych i praworządnych (chociaż na takich się kreują) superbohaterów oraz tytułowych Chłopców, którzy pod wodzą Billy’ego Butchera na nich polują. Gen V opowiada nieco inną historię, nieco innych ludzi (i supków), ale wszystko się ze sobą łączy w spójną całość. Aktualnie jesteśmy po finale 1 sezonu Gen V, więc sporo osób zastanawia się, czy powstanie kontynuacja. Jesteś jedną z nich? W takim razie jesteś w dobrym miejscu.

O czym jest Gen V?

Gen V opowiada historię studentów Godolkin University, czyli uczelni korporacji Vought, która kształci wschodzących superbohaterów. Ich przyszłością ma być walka z przestępczością, kariera aktorska, a dla najlepszych miejsce w szeregach tzw. Siódemki. Główną bohaterką jest Marie, czyli dziewczyna władająca krwią, która ma za sobą bardzo trudną i traumatyczną przeszłość. Dość szybko od rozpoczęcia nauki zostaje wplątana w potencjalnie niebezpieczny dla niej i jej otoczenia spisek, w którym główne skrzypce gra grupa odrzuconych supków.

Obsada

W serialu Gen V występują m.in.:

  • Jaz Sinclair
  • Lizze Broadway
  • Shane Paul McGhie
  • Aimee Carrero
  • Reina Hardesty
  • MAddie Phillips
  • Patrick Shwarzenegger
  • Sean PAtrick Thomas
  • Jason Ritter
  • Shelley Conn

Czy będzie 2 sezon?

Możemy już oficjalnie powiedzieć, że będzie 2 sezon serialu Gen V. Taką informację przekazał Vernon Sanders, szef działu telewizyjnego Amazon MGM Studios mówiąc:

 Rozszerzenie uniwersum “The Boys” o serial tak odważny jak “Pokolenie V” było niesamowitą podróżą dla nas i naszych wspaniałych partnerów z Sony. Od naszej pierwszej rozmowy z showrunnerkami Michele Fazekas i Tarą Butters oraz Erikiem Kripke, Evanem Goldbergiem i Sethem Rogenem wiedzieliśmy, że “Gen V” będzie przekraczać granice.
Ich bezkompromisowe podejście jest dokładnie tym, co kochają widzowie i pomogło Gen V stać się serialem nr 1 na Prime Video w ponad 130 krajach. “Gen V” to najpopularniejszy nowy serial oryginalny Prime Video w 2023 roku i cieszymy się, że nasza niesamowita obsada i ekipa będą nadal opowiadać naszym klientom odważne i śmiałe historie z “Gen V”.

Kiedy pojawi się 2 sezon Gen V? Aktualnie wiadomo tyle, że trwają już prace nad kontynuacją. W pierwszej kolejności na debiut czeka 4 sezon The Boys, którego data premiery nie została jeszcze ujawniona. Zapewne serial pojawi się początkiem 2024 roku. Na premierę 2 sezonu Gen V poczekamy w takim razie zapewne do końca 2024 lub początku 2025 roku.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.