Jedną z najlepszych gier na PS5 możesz wypróbować teraz za darmo

Marvel’s Spider-Man 2 od Insomniac Games możecie wypróbować za darmo, jeśli jesteście posiadaczami abonamentu PS Plus. Co więcej, do gry już niebawem trafi mnóstwo nowej zawartości.

Darmowy trial Marvel’s Spider-Man 2 już dostępny

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Marvel’s Spider-Man 2, to możecie teraz wypróbować grę za darmo. Trial najnowszej produkcji studia Insomniac właśnie trafił do PlayStation Plus Premium.

Posiadacze najdroższego abonamentu PS Plus, mogą wypróbować Spider-Man 2 przez dwie godziny. Co istotne, wszelkie postępy i osiągnięcia przejdą do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na jej zakup.

Marvel’s Spider-Man 2 z nową zawartością już w marcu

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Studio Insomniac poinformowało, że do gry już niebawem trafi nowa zawartość, w tym oczekiwany przez fanów tryb “Nowa Gra+”. Do tego możemy liczyć na nowe kostiumy, wyzwania i kilka niespodzianek. Insomniac nie ujawniło bowiem jeszcze wszystkich nowości, które trafią do gry. Aktualizacja z nowymi dodatkami ma zadebiutować 7 marca.

https://twitter.com/insomniacgames/status/1755275417898906098

Marvel’s Spider-Man 2 DLC — co dalej?

Oprócz darmowych DLC i aktualizacji możemy śmiało założyć, że do gry trafią również płatne dodatki. Niestety, te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. Są jednak pewne poszlaki, które pozwalają sądzić, iż do gry zawitają takie postacie jak:

  • Daredevil
  • Wolverine
  • Carnage
  • Beetle
  • Doktor Strange

Warto też przypomnieć, że po w wyniku ataku hakerskiego na Insomniac Games, do sieci wypłynęły informacje na temat samodzielnego DLC do Marvel’s Spider-Man 2, w którym główną postacią ma być Venom. Więcej na temat Venom: Lethal Protector dowiecie się mojego artykułu.