Pikachu jako Wiedźmin? Sprawdź jak to widzi SI. Geralt z Rivii w świecie Pokemon to szaleństwo

Sztuczna inteligencja zaskakuje nas na każdym kroku. Śmiało możemy stwierdzić, że właśnie teraz SI przeżywa swój najlepszy okres. Postanowiłem i ja skorzystać z dobrodziejstw sztucznej inteligencji i połączyłem dwie ukochane marki i bohaterów, a więc Pokemona Pikachu i Wiedźmina Geralta. Co z tego wyszło? Sprawdźcie.

Pikachu jako Wiedźmin od SI

Nie pytajcie skąd ten pomysł, ale już po kilku pierwszych próbach ze sztuczną inteligencją wiedziałem, że muszę wam przedstawić owoce swojej pracy (a w zasadzie mojej i SI). Pikachu jako łowca potworów wygląda bowiem rewelacyjnie.

Klasyczny Pikachu-Wiedźmin

Znana wszystkim wiedźmińska zbroja jest, dwa miecze na plecach są, bujna, biała czupryna jest. Ten Pikachu-Wiedźmin to klasyka w najlepszym wydaniu. Ma nawet blizny po licznych bitwach.

Pikachu w kapturze

Nieco inna stylizacja Pikachu. Choć z łatwością rozpoznamy tu znany pancerz oraz miecze. Zaskakują nieco metalowe szpony, ale z drugiej strony idealnie łączą one świat wiedźmiński i Pokemon.

Taki Witcher może się podobać

Tutaj SI zaserwowało nam zgrabne połączenie klasyki i nowości. Wiedźmin Pikachu z długimi, białymi włosami uzupełnia swój arsenał dwóch mieczy o rękawice ze szponami. Tylko jakiś taki wyjątkowo radosny jest.

Pokemon Pikachu jako Wiedźmin

Pamiętajmy, że Pikachu to jednak Pokemon i najlepiej (oraz najszybciej) porusza się na wszystkich czterech łapach. SI znakomicie to wychwyciło i tak prezentuje się nasz żółty bohater, w bardziej naturalnej dla siebie pozie.

Pikachu — łowca potworów

Ten Pikachu wygenerowany przez SI wygląda nad wyraz poważnie, a może nawet nieco ponuro. Geralt zdecydowanie miałby takiego towarzysza.

Pikachu na Płotce

Będąc przy towarzyszach, to nasz żółty bohater nie może się obejść bez swojego wiernego wierzchowca. Jak zdaniem Si może prezentować się Wiedźmin Pikachu na Płotce? Właśnie tak.

Pikachu vs smok

Bez względu czy to w świecie Pokemon, czy jako Wiedźmin, Pikachu to prawdziwy wojownik, który nie boi się stanąć do walki nawet ze smokiem.

Pikachu Zabójca Potworów

Ta uśmiechnięta buźka Pikachu niepokojąco kontrastuje z metalowymi pazurami i nakryciem głowy zrobionym najprawdopodobniej z pokonanych potworów.

Jak oceniacie to co udało mi się wyczarować przy pomocy SI? Wydaje się, że dzięki sztucznej inteligencji możemy stworzyć najbardziej spektakularne i zaskakujące połączenia, w tym Geralta z Rivii i Pikachu.