Trailer GTA 6 – kiedy i gdzie oglądać zwiastun najnowszej gry Rockstar Games? Sprawdź

Czekaliśmy, czekaliśmy i wychodzi na to, że wreszcie się doczekaliśmy. Studio Rockstar Games podało, kiedy dokładnie zadebiutuje pierwszy trailer GTA 6.

Trailer GTA 6 z datą premiery

Niewiele jest gier na rynku, których nawet zapowiedź trailera budzi tyle emocji. GTA 6 to jednak zupełnie inna liga. Gra Rockstar Games to obecnie najbardziej oczekiwany tytuł na świecie. Nie ma chyba gracza, który choćby z ciekawości chciał zobaczyć, jak zaprezentuje się nowa odsłona kultowej serii.

Na temat produkcji wciąż wiemy niewiele i większość informacji na temat GTA 6 pochodzi z “przecieków’ bądź spekulacji. Wiele zmieni się jednak już w przyszłym tygodniu. Za pośrednictwem platformy X (dawny Twitter), studio Rockstar Games ujawniło, że pierwszy trailer GTA 6 zobaczymy 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Zwiastun Grand Theft Auto 6 będziecie mogli obejrzeć m.in. na oficjalnym kanale Rockstar Games w serwisie YouTube.

Co wiemy o Grand Theft Auto 6?

Z dotychczasowych, nieoficjalnych informacji wiemy, że GTA 6 najprawdopodobniej przeniesie nas do uwielbianego przez fanów miasta Vice City i zaoferuje największą mapę w historii serii. Niemal pewne jest już również, że gra otrzyma dwóch protagonistów, w tym, po raz pierwszy, kobietę.

Kiedy premiera GTA 6?

Kiedy możemy spodziewać się premiery GTA 6? Biorąc pod uwagę dotychczasowe plotki oraz prognozy finansowe wydawcy gry — firmy Take-Two, coraz bardziej prawdopodobne jest, że debiut GTA 6 odbędzie się najpóźniej do 31 marca 2025 roku. Najbardziej prawdopodobną datą premiery GTA 6 jest zatem końcówka 2024 bądź właśnie początek 2025 roku.