To koniec HBO Max w Polsce. Gdzie obejrzysz 2 sezon Rodu Smoka i The Last of Us?

Za kilka miesięcy HBO Max zniknie z Polski. Co w zamian? Gdzie obejrzysz ulubione seriale?

HBO Max zadebiutował w Polsce 8 marca 2022 roku, zastępując tym samym serwis HBO GO. Wkrótce będzie mieć ponownie do czynienia z podobną sytuacją. Tym razem z rynku zniknie wspomniane już HBO Max, a w jego miejsce pojawi się platforma MAX.

Jest ona dostępna w USA już od kilku miesięcy. Włodarze planują jednak wkrótce rozszerzyć swoje działania na kolejne kraje. Wiosną 2024 roku MAX pojawi się w 22 krajach Europy. Co ciekawe, na liście znajduje się m.in. Polska.

Co w ofercie?

Jeśli chodzi o szczegółowe informacje na temat oferty czy ceny to jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, aby przedstawiać konkrety. Wiemy jednak, że poza treściami, jakie obecnie dostępne są na HBO Max, będziemy mogli liczyć np. na transmisje sportowe. W europejskiej odsłonie znajdą się transmisje relacjonowane przez Eurosport, takich jak Igrzyska Olimpijskie, Tour de France czy Grand Slam oraz rozgrywki Wielkiego Szlema.

Bardzo dobrą informacją dla fanów programów popularnonaukowych jest to, że będziemy mieć także dostęp do treści, które aktualnie są oferowane przez Discovery +, które w Polsce nie jest oficjalnie dostępne. W wybranych krajach dostępny będzie także streaming live kanałów telewizyjnych należących do Warner Bros. Discovery. O szczegółach jeszcze jednak niewiele wiadomo.

Jeśli chodzi o cenę, także w tej chwili możemy tylko gdybać. Bardzo możliwe, że nastąpią podwyżki, jednak zostanie przygotowana oferta specjalna dla aktywnych użytkowników HBO Max. Podobną sytuację mieliśmy w przypadku zmiany z HBO GO na HBO Max. Kiedy tylko poznamy szczegóły, o wszystkim napiszmy.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.