Invincible sezon 3 – kiedy premiera na Amazon Prime? Niezwyciężony powróci już w przyszłym roku

Trzeci sezon serialu animowanego dla dorosłych — Invincible (Niezwyciężony), został już oficjalne potwierdzony przez Amazon Studios. Co o nim wiemy?

Invincible sezon 3 – kiedy premiera?

Ogromny sukces serialu Invincible sprawił, że Amazon zdecydował się od razu wykupić nie tylko 2., ale i 3. sezon produkcji. Niestety, realizacja 2. sezonu Niezwyciężonego nie przebiegała po myśli twórców, czego owocem była bardzo długa, ponad 2-letnia, przerwa pomiędzy emisją pierwszego i drugiego sezonu. Na szczęście, co potwierdził już główny twórca historii o Niezwyciężonym — Robert Kirkman, na 3. sezon Invincible nie będziemy musieli czekać tak długo.

Choć oficjalnie data premiery 3. sezony Invincible nie została jeszcze podana, to spekuluje się, że może do niej dojść już pod koniec 2024 roku. Szanse są na to naprawdę spore, szczególnie że w lipcu 2023 roku Kirkman ujawnił, iż prace nad nagraniami aktorskimi do trzeciego sezonu zostały już zakończone

Bohaterowie z serialu Invincible

Invincible sezon 2 część 2 to jeszcze nie sezon 3

W harmonogram emisji Invincible wdarł się chaos i niektórzy widzowie mogą być nieco skołowani, na co tak naprawdę czekają. Amazon zdecydował się bowiem podzielić 2. sezon serialu na dwie części. Nie byłoby tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że data premiery kolejnych odcinków nie jest tak naprawdę znana. Twórcy ujawnili do tej pory jedynie, że dojdzie do niej w pierwszym kwartale 2024. Zatem obecnie za nami są 4 odcinki 2. sezonu Invincible, a cztery kolejne zobaczymy dopiero za kilka miesięcy.

Co wiemy o historii i obsadzie Invincible 3?

Oczywiście na temat historii trzeciego sezony serialu na Amazon Prime wciąż wiemy niewiele. Szczególnie że do końca nie dobiegł jeszcze 2. sezon widowiska. Robert Kirkman ujawnił jednak, że możemy się spodziewać wielu nowych bohaterów, jak i historii, które nie pojawiły się w komiksach. Spekuluje się, że kilka odcinków może zostać stworzonych całkowicie od podstaw na potrzeby serialu telewizyjnego.

Co więcej, do obsady mogą dołączyć kolejni aktorzy, którzy współpracowali z Kirkmanem przy realizacji serialu The Walking Dead. Przypomnijmy, że głosem tytułowego Niezwyciężonego przemawia Steven Yeun, czyli aktor, który przez wiele sezonów wcielał się w Glenna Rhee — jedną z głównych postaci w serialu The Walking Dead.

Jeśli myśleliście, że w 2. sezonie obsada się powiększyła, to poczekajcie, aż dowiecie się, kogo zaprosimy… w 3. sezonie — Robert Kirkman.

Już teraz jednak śmiało możemy założyć, że w obsadzie 3. sezonu Invincible znajdą się:

  • Steven Yeun jako Mark Grayson/Invincible
  • Zazie Beetz jako Amber Bennett
  • Gillian Jacobs jako Eve Wilkins/Atom Eve
  • Walton Goggins jako Cecil
  • Melise jako Dupli-Kate
  • Ross Marquand as Nieśmiertelny

To na razie wszystko, co wiemy o 3. sezonie Invincible, możecie być jednak pewni, że gdy tylko pojawią się nowe informacje, powyższy materiał zostanie zaktualizowany.