Invincible sezon 2 – kiedy odcinek 5 na Amazon Prime Video? Na powrót Niezwyciężonego trochę poczekamy

Po długim oczekiwaniu Niezwyciężony (Invincible) powrócił z drugim sezonem na Amazon Prime. Za nami już cztery epizody, jednak na kolejne przyjdzie nam trochę poczekać. Kiedy i gdzie oglądać 5 odcinek serialu animowanego dla dorosłych?

Wszystko, co musisz wiedzieć 2. sezonie Invincible na Amazon Prime

Serial Invincible zdobył ogromną popularność dzięki swojemu bezkompromisowemu podejściu do tematyki superbohaterów. W serialu nie brakuje przemocy, wulgarności i kontrowersyjnych tematów. Superbohaterowie w Invincible nie są herosami bez skazy. Wielu z nich ma swoje bardzo przyziemne problemy, jak choćby nałogi czy brak zrozumienia ze strony najbliższych.

W pierwszym sezonie poznajemy Marka Graysona — tytułowego bohater serialu, jako początkującego superbohatera, który dopiero co odkrył swoje moce i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Momentami z trudem przychodzi mu łączyć normalne życie z heroicznymi wyczynami. Sezon 2 Invincible jest bezpośrednią kontynuacją, co oznacza, że będziemy obserwować losy już nieco bardziej dojrzałego bohatera, który będzie musiał odnaleźć się w świecie po wydarzeniach z pierwszego sezonu.

Więcej informacji na temat fabuły, obsady i ciekawostek związanych z 2. sezonem serialu Invincible znajdziecie naszym specjalnym artykule.

Invincible sezon 2 odcinek 5 – kiedy premiera na Amazon Prime?

Amazon Prime, w przeciwieństwie choćby do Netflixa, nie ma w zwyczaju udostępniania całego sezonu serialu już w dniu jego debiutu. Rzadko się jednak zdarza, aby Amazon rozbijał poszczególne sezony konkretnego widowiska na dwie części oddzielone kilkumiesięczną przerwą. Niestety, taki los spotkał właśnie 2. sezon Invincible. Pierwsze cztery epizody już za nami, ale na premierę odcinka 5 i kolejnych będziemy musieli poczekać do początku 2024 roku. Do tej pory potwierdzono bowiem, że sezon 2 zakończy się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Możecie być jednak pewni, że gdy tylko pojawi się konkretna data premiery 5. odcinka Invincible 2, damy wam znać w powyższym materiale.

Harmonogram premier odcinków 2. sezonu Invincible na Amazon Prime:

  • Odcinek 1 – 3 listopada
  • Odcinek 2 – 10 listopada
  • Odcinek 3 – 17 listopada
  • Odcinek 4 – 24 listopada
  • Odcinek 5 – pierwszy kwartał 2024
  • Odcinek 6 – pierwszy kwartał 2024
  • Odcinek 7 – pierwszy kwartał 2024
  • Odcinek 8 – pierwszy kwartał 2024