Infinix wypuścił 3 nowe smartfony za mniej niż 1000 złotych!

Do sprzedaży trafiły właśnie 3 smartfony od marki Infinix: HOT 40 Pro, HOT 40i oraz SMART 8. W najnowszych urządzeniach azjatycki producent postawił na rozwój aparatów oraz wydajności przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Dla kogo są modele Infinix Hot 40 oraz Hot 40i?

smartfon do 1000 złotych

Smartfony HOT 40 Pro i HOT 40i łączą w sobie użyteczne funkcje z atrakcyjną ceną. Oba modele posiadają 256 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB RAM z możliwością rozszerzenia do 16 GB. Obsługują płatności mobilne NFC i oferują aparat do selfie o rozdzielczości 32 Mpx z przednią lampą błyskową oraz funkcją Magic Ring, która ułatwia dostęp do informacji o połączeniach, baterii i rozpoznawaniu twarzy. Warto również dodać, że zielona wersja obu urządzeń posiada fluorescencyjną powłokę, która mieni się w ciemności.

Model HOT 40 Pro wyróżnia się aparatem głównym o rozdzielczości 108 Mpx i obiektywem makro o rozdzielczości 2 Mpx. Posiada on także baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W, pozwalającym naładować ją od 20% do 75% w zaledwie 35 minut. Smartfon otrzymał ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G99, który w połączeniu ze sporym ekranem (6,78”, FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz) gwarantuje wysoką jakość obrazu podczas zabawy w grach mobilnych.

Tańszy Infinix HOT 40i posiada baterię 5000 mAh z ładowaniem 18 W i ekran 6,65” HD+ o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. Smartfon oferuje także aparat główny o rozdzielczości 50 Mpx. Oba modele dostępne są w czterech kolorach: zielonym (Starfall Green), niebieskim (Palm Blue), złotym (Horizon Gold) i czarnym (Starlit Black). W zestawie znajduje się ładowarka z kablem, etui oraz słuchawki przewodowe.

Budżetowy Infinix Smart 8 za mniej niż 500 złotych

tani smartfon

Smartfon Infinix SMART 8 posiada duży ekran (6,6”) o płynnej częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. Urządzenie oferuje także pojemną baterię 5000 mAh, umożliwiającą długie działanie na pojedynczym ładowaniu. Smartfon został wyposażony 64 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM, którą można rozszerzyć do 6 GB. Do dyspozycji jest również aparat do selfie o rozdzielczości 8 Mpx z przednią lampą błyskową oraz aparat główny o rozdzielczości 13 Mpx.

Infinix SMART 8 jest dostępny w czterech kolorach: czarnym (Timber Black), złotym (Shinny Gold), zielonym (Crystal Green) i białym (Galaxy White). W zestawie ze smartfonem znajdziesz ładowarkę z kablem, etui oraz słuchawki przewodowe.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.